Statistika našeho portálu

  • 95 125 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Dětský tábor Bublinka o.s. - Blatná

28.07.2013 - 10.08.2013 Blatná

Tábor pro děti od 5 do 16 let v rekreačním středisku RZ Míreč, které je obklopen lesy, loukami a rybníky a nachází se 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech poblíž městečka Blatná. Na co se mohou děti těšit??? Dobrodružnou a zábavnou celotáborovou hru na motivy Stroj času. Sportovní hry a klání, karneval, táborovou pouť, táborák, diskotéky, táborovou olympiádu, odpoledne s koňmi, koupání a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Tábor pro děti od 5 do 16 let v rekreačním středisku RZ Míreč, které je obklopen lesy, loukami a rybníky a nachází se 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech poblíž městečka Blatná.

Na co se mohou děti těšit??? Dobrodružnou a zábavnou celotáborovou hru na motivy Stroj času. Sportovní hry a klání, karneval, táborovou pouť, táborák, diskotéky, táborovou olympiádu, odpoledne s koňmi, koupání a mnoho dalšího. Každý den na táboře pro nás bude jeden měsíc v roce, takže těšit se můžete i na Velikonoce, Vánoce a táborový Silvestr.

V ceně tábora je zahrnuto: ubytování strava 6 x denně celodenní pitný režim doprava z Prahy a zpět (možnost vlastní dopravy) zdravotnický dohled vyškolení vedoucí táborový program, odměny, diplomy, ceny celodenní výlet Cena tábora: 4 200 Kč

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Běh Barvám neutečeš - Strakonice

05.06.2021 - 05.06.2021
Strakonice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! 7. ročník je tu! Běh, ve kterém není hlavním motivem rychlost, ale…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 20. duben

Dnes má svátek Marcela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete