Statistika našeho portálu

  • 96 276 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Discgolf - Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku

09.08.2014 Jeseník

V jesenických lázních otevřeli DiscGolfParkJste soutěživý, hraví a máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Zahrajte si DiscGolf!  Novým DiscGolfovým hřištěm se mohou pochlubit Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. Lázeňské hřiště tohoto stále oblíbenějšího sportu je teprve třetím realizovaným v Jeseníkách.DiscGolf je oblíbenou zábavnou hrou odvozenou z golfu. Místo golfového míčku se však do jamky…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

V jesenických lázních otevřeli DiscGolfPark

Jste soutěživý, hraví a máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Zahrajte si DiscGolf!  Novým DiscGolfovým hřištěm se mohou pochlubit Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. Lázeňské hřiště tohoto stále oblíbenějšího sportu je teprve třetím realizovaným v Jeseníkách.

DiscGolf je oblíbenou zábavnou hrou odvozenou z golfu. Místo golfového míčku se však do jamky snažíte z určitého výhoziště umístit létající disk. A jamka? Tu tvoří ocelový koš. Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, tedy hodů. Na každý hod si můžete vybrat talíř lišící se délkou, směrem i tvarem letu.

Hracím prostorem v Jeseníku je Park Vincenze Priessnitze, který je součástí lázeňského areálu. Celkem hrajete na devět jamek. Během hry se setkáte s nejednou přírodní překážkou, které hru činí o to zajímavější. DiscGolf je rozhodně dostupná a zábavná hra pro všechny generace. Užijete si ji vy i vaše děti, obzvlášť v Jeseníku. "Náš lázeňský DiscGolf je ještě doplněn o zábavný kvíz. Každá jamka je doprovázena otázkou týkající se našich lázní," představuje novinku obchodní ředitel Tomáš Rak. Za zodpovězení kvízu děti dostanou malý dárek v lázeňském infocentru, kde si také půjčíte potřebné disky ke hře.

DiscGolfPark Priessnitz můžete vyzkoušet třeba na připravovaném víkendovém turnaji v sobotu 9. 8. 2014. Součástí sobotního programu bude také discgolfová akademie, zaměřená na základy hry a backhandového hodu. Více se dozvíte na http://www.priessnitz.cz/ a také na FB.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér v Jeseníku | listopad 20…

04.11.2021 - 04.11.2021
28. října 880/16, 79001…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku o hypnóze, kterou pořádají Městská…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete