Statistika našeho portálu

  • 94 551 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Divadélka pro děti ve Frýdě - Frýdek Místek

04.03.2017 - 27.05.2017 Frýdek-Místek

Milé děti, milí rodiče, přijďte společně strávit nezapomenutelné chvíle u příběhů plné tajemství a kouzel, které jsou ukryté mezi nitkami. Připravili jsme pro vás loutková představení, která se pořádají v prostorách dětského koutku. Začátek představení je vždy ve 14.00 hod., trvají cca 45 – 60 minut. U vybraných představení navíc probíhají tvořivé dílničky pro děti. Na své si přijdou děti ve věku…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Milé děti, milí rodiče, přijďte společně strávit nezapomenutelné chvíle u příběhů plné tajemství a kouzel, které jsou ukryté mezi nitkami. Připravili jsme pro vás loutková představení, která se pořádají v prostorách dětského koutku. Začátek představení je vždy ve 14.00 hod., trvají cca 45 – 60 minut. U vybraných představení navíc probíhají tvořivé dílničky pro děti. Na své si přijdou děti ve věku 3 – 9 let.

Termíny představení – sobota, vždy od 14:00 hod.

4. 3. Vítání jara + dílnička/Divadlo Loutkový svět
Pojďme si s loutkami povídat, jak se na jaře probouzí příroda, co dělají lidé, zvířátka a rostliny. Suvelíček nám poví, co má na jaře nejraději a co můžeme venku i doma všechno dělat. Jeho kamarádi myška Šňupka a pavouk Eda nebudou chybět! A všichni společně si vyrobíme loutky zvířátek!

18. 3. Jak šel Kozlík do světa/Divadlo Kozlík
Tato oblíbená pohádka vypráví o Kozlíkovi, který musí splnit tři úkoly, aby vysvobodil zakletou princeznu. Z Kozlíka se v závěru stane princ Rudolf a může být slavná svatba. Pohádka má i logopedický přínos.

1. 4. Apríl + dílnička/Divadlo Loutkový svět
Hraní "naruby" aneb spousta smíchu pro všechny! Proč by pro jednou nemohli být dospělí dětmi a děti dospělými? Na Apríla jde všechno! A znáte Strašfuňákovy aprílové pohádky? Přijďte si je poslechnout i s jeho šprýmy! Chybět nebude ani vtipné tvoření!

15. 4. Velikonoce + dílnička/Divadlo Loutkový svět
Jak slaví Velikonoce loutky? Přijďte si poslechnout jejich vyprávění o tradicích, vajíčkách a pomlázce. Hlavní průvodkyní bude cukrářka Marie Dorta Koblížková, která je v Loutkovém světě vyhlášená pekařka velikonočních beránků a zajíčků! Samozřejmě si spolu vyrobíme netradiční vajíčko a zažijeme spoustu legrace.

29. 4. O neposlušných kůzlátkách/Divadlo Kozlík
V klasické české pohádce uvidíte tři malá kůzlátka, které se pokusí přelstít zlý vlk. Ještěže kůzlátka mají starostlivou maminku, která své děti dokáže ochránit i před hladovým vlkem.

13. 5. O pyšné čarodějnici/Divadlo Kozlík
V pohádce uvidíte čarodějnici, která se promění v krásnou princeznu a chodí za ní nápadníci. Čarodějnice v podobě princezny brzy zpychne a stihne ji krutý trest, je ošklivější nežli dřív. Vysvobodí ji čert a vezme si ji za ženu. V závěru se koná i svatba královská.

27. 5. Cestování + dílnička/Divadlo Loutkový svět
Víte kam a jak cestuje hrabě Hubert? A co duch Albert? Kdy opouští svůj hrad a jak cestují na dovolenou? Veselé interaktivní povídání loutek o tom kam, jak, kdy cestovat a hlavně co si vzít s sebou! Kreativní tvoření bude samosebou součástí!

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 28. listopad

Dnes má svátek René

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete