Statistika našeho portálu

  • 98 401 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Divadelní festival OLDstars on the ROUD 2021 - Roudnice nad Labem

09.07.2021 - 11.07.2021 Klášter

Přijeďte si vychutnat víkend plný divadla různých žánrů a dobrého jídla i pití! Studentská umělecká skupina letos již po osmé obsadí klášter v Roudnici nad Labem a jeho okolí. Výtěžek z festivalu je tradičně věnován na rozvoj - v minulých letech se dary využily pro vznik Klášterního klubu či Ekocentra Zvonice.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Ve dnech 9. - 11. 7. 2021 proběhne tradiční benefiční divadelní festival OLDstars on the ROUD v prostorách bývalého Augustiniánského kláštera v Roudnici nad Labem a jeho blízkém okolí. Letošní, osmý, ročník se ponese v duchu "Věřte nevěřte", neboť dnešní doba je nevyzpytatelná. 
OLDstars každý rok věnují výtěžek z festivalového vstupného klášteru, který tak doposud získal na své projekty a opravy přes 250 000 Kč a kromě Klášterního klubu tak mohlo být založeno například i Ekocentrum Zvonice.

Diváci budou mít možnost zhlédnout na tři desítky inscenací různých žánrů!

K vidění budou premiéry i reprízy z repertoráru studentské umělecké skupiny OLDstars a jejích hostů. Festivalové lokace letos rozšíří například Kino Sokol.

K dispozici bude škála jídel i nápojů k občerstvení

Během festivalu bude návštěvníkům k dispozici bar či stánky občerstvení pod značkou Kaiser Franz, pivovaru Židovice a kavárny Kryštof, která nabídne i sladkou tečku. Divákům umožní nocleh stanové městečko přímo v zahradě kláštera s přístupem k pitné vodě, sprše a toaletám. Klášterní klub nabídne připojení k elektřině.

Více informací nejen o programu či jednotlivých inscenacích naleznete na webu festivalu: https://www.oldstarsontheroud.cz/program/ nebo na Facebookové stránce: https://www.facebook.com/oldstarsontheroud

Vsupenky jsou již nyní k zakoupení na portále https://goout.net/cs/listky/oldstars-on-the-roud-2021/luwi/ .

Festival proběhne v souladu se všemi vládními opatřeními.

I přes všechna bezpečnostní a hygienická opatření se festival OLDstars on the ROUD snaží dopřát divákovi co nejlepší kulturní zážitek a po měsících izolace se opět nadechnout. Bezpečnost herců a diváků je pro nás na prvním místě.
Letošní ročník byl podpořen Ministerstvem kultury – státní fond kultury a proběhne pod záštitou hejtmana Ústeckého kraje Ing. Jana Schillera a rektorky Akademie múzických umění PhDr. Ingeborg Radok Žádné. Partnery festivalu jsou Kultura Roudnice, Kino Sokol a Cukrárna Dortletka. Stálými mediálními partnery umělecké skupiny OLDstars jsou servery i divadlo.cz, goout.net a scena.cz. Děkujeme také SOŠ a SOU a Gymnáziu v Roudnici nad Labem a jejím ředitelům Ing. Richardu Červenému a Mgr. Petru Dobešovi za pomoc a podporu při organizaci festivalu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete