Statistika našeho portálu

  • 91 106 Akcí v kalendáři
  • 5 382 Ubytovacích zařízení
  • 24 176 Míst a památek

Dívčí válka - Popovice

26.07.2012 Popovice

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou Dívčí válka POPRVÉ!!! do nádherného přírodního amfiteátru Bukovina v Popovicích u Uherského Hradiště! Ve čtvrtek 26. července 2012 od 19:00 začne ohňostroj humoru a nezapomenutelných hereckých kreací a improvizací!Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za posledních jedenáct let (od obnovené premiéry v roce…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Popovice u Uherského Hradiště
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Uherské Hradiště
Obec
Popovice

Fotogalerie k článku

Divadlo Františka Ringo Čecha přijíždí se svou legendární hrou Dívčí válka POPRVÉ!!! do nádherného přírodního amfiteátru Bukovina v Popovicích u Uherského Hradiště! Ve čtvrtek 26. července 2012 od 19:00 začne ohňostroj humoru a nezapomenutelných hereckých kreací a improvizací!

Dívčí válka je nejoblíbenější divadelní komedie všech dob. Vždyť za posledních jedenáct let (od obnovené premiéry v roce 1998 do současnosti) bylo odehráno téměř 860 repríz, které shlédlo více než 400 tisíc diváků. K nesmírné popularitě této hry přispívá nejen nadčasové téma hry (věčné spory mezi muži a ženami), které autor zpracoval s humorem sobě vlastním, ale i hvězdné herecké obsazení. Divadlo, které zajíždí za svými diváky do všech koutů republiky, rozesmává své diváky nejen mistrnou satirou, ale i skvělým konverzačním humorem.

Soubor vystupuje v tomto hvězdném obsazení:

Sám autor František Ringo Čech se představí v roli vladyky Ctirada, v roli knížete Přemysla vystoupí Milan David, Petr Martinák nebo Michal Gulyáš ztvární Vojena a zároveň Častavu. V roli božského pěvce Lumíra uvidíte skvělého Jaroslava Sypala. Petra Jančaříka nebo Pavla Novotného uvidíte jako vladyku Bivoje. Uršula Kluková se zhostí role Vlasty, Martha Olšrová vystoupí jako manželka Bivoje – Kazi a Klára Vajshaplová jako ctnostná panna Šárka.

Mapa

Další akce v okolí

Rozsvícení vánočního stromu - Uhers…

29.11.2019 - 29.11.2019
Masarykovo náměstí

Nastal čas adventu, rozjímání, setkávání, ale i starostí, jak potěšit blízké v nejkrásnějším období roku.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 17. listopad

Dnes má svátek Mahulena

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete