Statistika našeho portálu

  • 88 556 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Dobrá voda zve do stáčírny v Byňově na tradiční Rodinný den

01.09.2018 Nové Hrady

První zářijovou sobotu mají rodiny na jihu Čech o program postaráno. V Byňově u Nových Hradů se totiž koná Rodinný den plný zábavných aktivit pro děti i dospělé, a to přímo ve stáčírně Dobré Vody.Tradiční akce je určená zaměstnancům závodu a jejich rodinám i široké veřejnosti. Zván je každý, kdo si chce užít příjemné a aktivní víkendové odpoledne plné originálních atrakcí a skvělé nálady. Program…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

První zářijovou sobotu mají rodiny na jihu Čech o program postaráno. V Byňově u Nových Hradů se totiž koná Rodinný den plný zábavných aktivit pro děti i dospělé, a to přímo ve stáčírně Dobré Vody.


Tradiční akce je určená zaměstnancům závodu a jejich rodinám i široké veřejnosti. Zván je každý, kdo si chce užít příjemné a aktivní víkendové odpoledne plné originálních atrakcí a skvělé nálady. Program odstartuje v areálu závodu ve 13 hodin a pokračovat bude do 17. hodiny.

Dobrá voda připravila zábavný odpolední program pro celou rodinu – nafukovací skluzavku, malování na obličej, soutěž s úkoly a tajenkou. Zábavné aktivity nadchnou nejen děti, ale i dospělé, kterým se jistě bude líbit ukázka zásahu hasičů. Chybět nebude ani občerstvení a tradiční ochutnávka Dobré vody. Všechny připravené atrakce v rámci Rodinného dne jsou pro návštěvníky zdarma.

Rodinný den se postupně uskuteční ve všech závodech skupiny Karlovarských minerálních vod – vedle Dobré vody tedy i v Mattoni v Kyselce, Poděbradce a Hanácké kyselce v Horní Moštěnici.

Mapa

Další akce v okolí

Za vysvědčení do muzea! - Týn nad V…

28.06.2019 - 30.06.2019
Městské muzeum Týn nad…

Městské muzeum zve všechny školáky a studenty na 4. ročník akce. Pokud navštívíte muzeum ve dnech 28. 6. - 30. 6. 2019,…

Koncert dívčího sboru - Týn nad Vlt…

04.07.2019 - 04.07.2019
Koloděje nad Lužnicí 1

Zveme vás na koncert 45 členného amerického dívčího sboru, který se uskuteční v parku zámku Mitrowicz v Kolodějích nad…

Borůvkobraní 2019 - Borovany

13.07.2019 - 14.07.2019
Borovany

Ojedinělá gastronomicko-kulturní akce, kde se vše točí kolem borůvek: divadelní vystoupení, folklorní soubory, jarmark…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

středa 26. červen

Dnes má svátek Adriana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete