Statistika našeho portálu

  • 86 167 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Dobrá voda zve do stáčírny v Byňově na tradiční Rodinný den

01.09.2018 Nové Hrady

První zářijovou sobotu mají rodiny na jihu Čech o program postaráno. V Byňově u Nových Hradů se totiž koná Rodinný den plný zábavných aktivit pro děti i dospělé, a to přímo ve stáčírně Dobré Vody.Tradiční akce je určená zaměstnancům závodu a jejich rodinám i široké veřejnosti. Zván je každý, kdo si chce užít příjemné a aktivní víkendové odpoledne plné originálních atrakcí a skvělé nálady. Program…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

První zářijovou sobotu mají rodiny na jihu Čech o program postaráno. V Byňově u Nových Hradů se totiž koná Rodinný den plný zábavných aktivit pro děti i dospělé, a to přímo ve stáčírně Dobré Vody.


Tradiční akce je určená zaměstnancům závodu a jejich rodinám i široké veřejnosti. Zván je každý, kdo si chce užít příjemné a aktivní víkendové odpoledne plné originálních atrakcí a skvělé nálady. Program odstartuje v areálu závodu ve 13 hodin a pokračovat bude do 17. hodiny.

Dobrá voda připravila zábavný odpolední program pro celou rodinu – nafukovací skluzavku, malování na obličej, soutěž s úkoly a tajenkou. Zábavné aktivity nadchnou nejen děti, ale i dospělé, kterým se jistě bude líbit ukázka zásahu hasičů. Chybět nebude ani občerstvení a tradiční ochutnávka Dobré vody. Všechny připravené atrakce v rámci Rodinného dne jsou pro návštěvníky zdarma.

Rodinný den se postupně uskuteční ve všech závodech skupiny Karlovarských minerálních vod – vedle Dobré vody tedy i v Mattoni v Kyselce, Poděbradce a Hanácké kyselce v Horní Moštěnici.

Mapa

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

10.03.2019 - 10.03.2019
Pražská tř. 2306, České…

Společenství Josefa Zezulky Vás zve na setkání s biotronikou, v rámci Duchovní univerzity Bytí.

Petr Hampl - Prolomení hradeb - Čes…

14.03.2019 - 14.03.2019
Restaurace U Kalicha

Jihočeští vlastenci vás zvou na přednášku Petra Hampla.

Barvám Neutečeš - České Budějovice

18.05.2019 - 18.05.2019
České Budějovice

Fenomenální barevná show - to je Barvám Neutečeš! Zažij nejbarevnější běh svého života :)Den, kdy se staneš součástí…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete