Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Dobročinná aukce Domov - Vsetín

22.11.2014 Vsetín

Přijměte srdečné pozvání Diakonie Vsetín na 6. Dobročinnou aukci DOMOV, která se uskuteční v sobotu 22. listopadu 2014 od 17,00 hodin ve Vsetíně na Maštaliskách (Horní náměstí 3).Licitování se ujme herec a hudebník Jan Budař. Ještě dříve, než se ozve první úder kladívka, Vás pozveme k hudebnímu recitálu francouzské zpěvačky Céline Bossu.  Dražit se bude přes padesát uměleckých děl – od valašských…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ve Vsetíně na Maštaliskách (Horní náměstí 3)
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Vsetín

Fotogalerie k článku

Přijměte srdečné pozvání Diakonie Vsetín na 6. Dobročinnou aukci DOMOV, která se uskuteční v sobotu 22. listopadu 2014 od 17,00 hodin ve Vsetíně na Maštaliskách (Horní náměstí 3).

Licitování se ujme herec a hudebník Jan Budař. Ještě dříve, než se ozve první úder kladívka, Vás pozveme k hudebnímu recitálu francouzské zpěvačky Céline Bossu.  

Dražit se bude přes padesát uměleckých děl – od valašských umělců, i od dětí a seniorů, jejichž rukodělné výrobky vznikaly v tvořivých dílnách vsetínské Diakonie. Katalog dražených předmětů Vám k nahlédnutí elektronicky zašleme v prvních listopadových dnech.

Přijďte zažít jedinečný společenský večer plný zábavy i napětí. Přijďte podpořit dobrou věc!
 
Získané finanční prostředky použije Diakonie Vsetín na výdaje spojené s přechodným pobytem seniorů v náhradních prostorách, po dobu rekonstrukce Domova Ohrada (projekt Blíže k Harmonii).

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 9. květen

Dnes má svátek Ctibor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete