Statistika našeho portálu

  • 96 276 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Dobročinný geocaching v Napile Ostravice

30.09.2017 Ostravice

Milovníci geocachingu se mohou dobře pobavit a ještě prospět dobré věciNetradiční dobročinná a zároveň geocacherská akce v malebném okolí nejvyššího vrcholu Beskyd Lysé hory, to je Dobročinný geocaching v NAPILE Ostravice. Uskuteční se v sobotu 30. září v areálu bývalé pily v obci Ostravice. Nejlepší hledač kešek dostane šek na 10 tisíc korun. Ty může věnovat libovolné neziskové organizaci, a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
v prostorách bývalé pily u vlakového nádraží v obci Ostravice
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Frýdek-Místek
Obec
Ostravice

Fotogalerie k článku

Milovníci geocachingu se mohou dobře pobavit a ještě prospět dobré věci
Netradiční dobročinná a zároveň geocacherská akce v malebném okolí nejvyššího vrcholu Beskyd Lysé hory, to je Dobročinný geocaching v NAPILE Ostravice.

Uskuteční se v sobotu 30. září v areálu bývalé pily v obci Ostravice. Nejlepší hledač kešek dostane šek na 10 tisíc korun. Ty může věnovat libovolné neziskové organizaci, a podpořit tak dobrou věc. Zábavný výlet do malebné přírody pořádá vlastník areálu NAPILE Ostravice společnost RIDERA REALITY a je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Dobročinný geocaching se uskuteční v sobotu 30. září v době od 9:00 do 17:00 hodin v areálu bývalé arcibiskupské pily v obci Ostravice a jejím okolí. V rámci Dobročinného geocachingu lze v areálu NAPILE Ostravice a blízkém okolí najít celkem 25 ukrytých kešek. Ty budou ohodnoceny určitým počtem bodů dle náročnosti. K hledání kešek budou hráčům zadány GPS souřadnice a mapa rozmístěných kešek. K účasti ve hře je potřeba jen chytrý telefon nebo jakákoli GPS navigace, dobrá nálada a alespoň trochu soutěživý duch. Čím více kešek v co nejkratším čase hráči naleznou, tím více peněz mohou získat pro některou z neziskových organizací. Pro tři nejúspěšnější hledače kešek jsou připraveny šeky s odměnou ve výši 10 000 Kč, 5 000 Kč a 3 000 Kč! Šeky pak mohou vítězové věnovat neziskové organizaci podle vlastního uvážení. Finanční dar poskytuje společnost RIDERA REALITY, vlastník areálu NAPILE Ostravice, která akci ve prospěch neziskových organizací pořádá. Peníze pro svou neziskovou organizaci mohou vyhrát i její zaměstnanci. Součástí Dobročinného geocachingu bude také prezentace zúčastněných neziskových organizací.

Na akci není potřeba se dopředu registrovat. Registrace bude probíhat v den konání akce přímo na místě a bude probíhat od 7:30 hodin. Samotná hra odstartuje v 9:00 hodin a předpokládaný konec hry je v 17:00 hodin. Po 18:00 hodině budou vyhlášeny výsledky geocachingu a pro všechny účastníky bude připraven GEOvečírek s dýdžejem, který vystupoval i na multižánrovém festivalu Colours od Ostrava! Akce je určena široké veřejnosti, rodinám s dětmi, ale i zástupcům neziskových organizací. Není nijak náročná. Zvládne ji každý běžný turista včetně dětí! Pro ty je připraven dětský okruh. Všichni malí účastníci se mohou těšit na drobný dáreček.

Areál NAPILE Ostravice je uzpůsoben pro pohyb osob s pohybovým znevýhodněním, je velmi dobře dostupný osobním automobilem, ale i vlakem. Areál bývalé pily se nachází přímo u konečné vlakové zastávky v obci Ostravice (od Ostravy jezdí vlaky každou hodinu). Parkování pro osobní automobily je zajištěno přímo v areálu bývalé pily a je zcela zdarma!

Všichni jsou na akci srdečně zváni!

Podrobnější informace budeme postupně uveřejňovat na facebookovém profilu areálu NAPILE Ostravice https://www.facebook.com/NapileOstravice/?ref=br_rs.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Pohádkové Hukvaldy

23.10.2021 - 23.10.2021
Hrad Hukvaldy

Pohádky a pověsti pro děti i dospělé na hradě Hukvaldy.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

sobota 23. říjen

Dnes má svátek Teodor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete