Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Dobročinný Knihotrh ve Zlatém jablku - Zlín

09.03.2020 Zlín

Nepřeberné množství knižních titulů „za hubičku“ přinese další dobročinný KnihoTrh. Z každé prodané knihy bude tentokrát věnováno 20 korun Adámkovi Zamazalovi ze Zlína, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Přispět na jeho nákladné rehabilitace mohou návštěvníci Zlatého jablka v pondělí 9. března od 14 do 19 hodin.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
OZC Zlaté jablko
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

S pravidelnou charitativní akcí přichází opět stovky zajímavých knih z druhé ruky, které si budou moci zájemci zakoupit za velmi příznivé ceny. Ty nejlevnější kousky pořídí už od třiceti korun.

Důležitější je ale dobročinné zaměření prodeje. Dvacet korun z každé knihy poputuje  Adámkovi Zamazalovi, který od narození trpí dětskou mozkovou obrnou a potřebuje nákladné rehabilitace.

KnihoTrh již tradičně organizuje Zlínský nočník, knihy k prodeji zajistili Knihomilové, dobročinný obchod Dobroděj a Dotek Vizovice. Spolupořadatelem je také obchodní centrum Zlaté jablko, kde budou v pondělí 9. března od 14:00 do 19:00 hodin knihy čekat na své nové majitele.

Kdo má zájem pomoci a chce přispět staršími knihami, má možnost přinést je přímo na akci.

 

Více na www.zlatejablko.cz

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 8. červenec

Dnes má svátek Nora

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete