Statistika našeho portálu

  • 98 122 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 206 Míst a památek

Dračí slavnosti

18.06.2016 Staré Hrady

Nenechte si ujít BONBÓNOBRANÍ - DRAČÍ SLAVNOSTI na Starých Hradech –  18. 6. 2016, 10 – 18 hod -  Slavnosti bonbónů, lízátek, cukrkandlů a všeho sladkého. Oslava draků, dračic a dráčků z pohádek čaroděje Archibalda I. Představení dalších starohradských draků a dráčků, dračí oslavy, VELKÉ RYTÍŘSKÉ TURNAJE na počest dračí princezny. Jarmark, soutěže, hry, zábava a překvapení pro děti i dospělé po…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Nenechte si ujít BONBÓNOBRANÍ - DRAČÍ SLAVNOSTI na Starých Hradech –  18. 6. 2016, 10 – 18 hod -  Slavnosti bonbónů, lízátek, cukrkandlů a všeho sladkého. 

Oslava draků, dračic a dráčků z pohádek čaroděje Archibalda I. Představení dalších starohradských draků a dráčků, dračí oslavy, VELKÉ RYTÍŘSKÉ TURNAJE na počest dračí princezny. Jarmark, soutěže, hry, zábava a překvapení pro děti i dospělé po celý den.

Na Dračích slavnostech 18. června nebude chybět pohádkový dobový jarmark, hry s opravdovou princeznou, soutěže, zábava a překvapení pro děti i dospělé po celý den! Princezny, rytíři, čertice, vodnice, čarodějové i čarodějnice se těší, až Vás provedou pohádkami čaroděje Archibalda I. a představí Vám na čtyřicet druhů draků, dráčků i nejmenších dračích miminek, a to vše s laskavým svolením Jeho Výsosti z vůle dračí Dračího krále Rozumbraďáka XVI. Navštivte i letošní novinku - OBŘÍ RUBÍNOVÉ DRAKY! 

 

Těšíme se na Vaši návštěvu v sobotu 18.6.2015 od 10:00-18:00 hod.

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 9. srpen

Dnes má svátek Roman

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete