Statistika našeho portálu

  • 94 431 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Drumbox Nye party

31.12.2012 Praha

OSLAVTE KONEC ROKU S FERDINANDEM, LETOS TROCHU VÍC DIVOCE V KLUBU MATRIX Chlebíčky, brambůrky a zábavný pořad v televizi. Klasický Silvestr. Představujte si ale konec roku jinak? Trochu víc šíleně, odvázaně a hlavně ve společnosti? Přijměte pozvánku na mejdan roku. Pražský klub Matrix roztančí metropoli ve stylu drum and basse a k tomu všemu potečou litry piva Ferdinand. Konec roku by se měl…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

OSLAVTE KONEC ROKU S FERDINANDEM, LETOS TROCHU VÍC DIVOCE V KLUBU MATRIX Chlebíčky, brambůrky a zábavný pořad v televizi. Klasický Silvestr. Představujte si ale konec roku jinak? Trochu víc šíleně, odvázaně a hlavně ve společnosti? Přijměte pozvánku na mejdan roku. Pražský klub Matrix roztančí metropoli ve stylu drum and basse a k tomu všemu potečou litry piva Ferdinand. Konec roku by se měl skutečně prožít naplno. Vychutnejte si zážitky v žižkovském klubu Matrix a zapijte je benešovským pivem Ferdinand. Od silvestrovské noci chtějte dvě pódia, speciální dekorace, videoprojekce nebo třeba drobné občerstvení. Z hudby se připravte na domácí Drumbassterds, Let it Roll crew a legendární soundsystem Bass Beast.

Příjemná je i lidová cena vstupného. Do 23 hodin zaplatíte 80 korun, pak už 140.

Lístky v předprodeji

zakoupíte na místě, a to na baru nebo u šatny. Koupíte je i v prodejní síti Ticketstream.cz. Co se bude hrát? Poslechněte zde: http://www.youtube.com/watch?v=_Pvs5BafIBo Hlavní stage začíná hrát již od osmi večer, o hodinu později se za gramofony postaví v back 2 back setu Basstien s Richem ze známé Bass Beast crew. Po nich publikum na maximum roztancuje DJ roku 2011 Akira. S ním společně vystoupí One Way a po půlnoci začne novoroční mejdan. První minuty nového roku by měly patřit vašim blízkým. Oslavte je společně se skutečným pivem Ferdinand a k tomu se bavte. Letos možná trochu víc divoce než jindy. Matrix totiž připravil pořádný hudební nářez, u kterého nesmí chybět benešovské pivo. Točit se bude světlá jedenáctka i řezané pivo.

Další akce v okolí

Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotroni…

30.10.2020 - 30.10.2020
Sál JZ, Soukenická…

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti.

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Sama pěšky z Mexika do Kanady - Pra…

16.11.2020 - 16.11.2020
Kino Lucerna

Lucie Kutrová se však rozhodla změnit svůj pohodlný a prázdný život tím, že přežije v divočině.

Online Festival francouzského filmu…

19.11.2020 - 25.11.2020
Praha

23. ročník Festivalu francouzského filmu uvede jako každý rok francouzské snímky promítané v české distribuci 2019/2020.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

úterý 27. říjen

Dnes má svátek Šarlota / Zoe

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete