Statistika našeho portálu

  • 104 142 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Echo of the depth in space

19.01.2023 - 16.02.2023 Praha

Skupinová výstava vyprávějící imaginární příběh o naší ne/přítomnosti ve třech dějstvích ECHO OF THE DEPTH IN SPACE pod kurátorským vedením Anny König Vlk bude zahájena spolu s výstavou Veroniky Landy ZBLÍZKA a výstavou Laimdoty Malle OOZE na synchronizovaných vernisážích ve čtvrtek 19. 1. 2023 od 18 hodin v Pragovka Gallery (Kolbenova 923/34a, Praha 9).

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Pragovka Gallery
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

První dějství s názvem "Ozvěna" představí tvorbu polského umělce Łukasze Horbówa, který přebírá na svá bedra "přirozený” společenský řád a přírodní jevy. Jejich prostřednictvím metaforicky poukazuje na existenciální nutnost našeho života – bytí. Druhé dějství "Hlubiny" patří čtveřici umělců, jež spojuje lyrická stránka jejich děl, díky které s lehkostí formulují jinak těžko uchopitelná témata, vážící se k naší přítomnosti – prostoru – krajině. Vystavujícími umělci jsou Anna Bochkova, Robert Buček, Julie Hrnčířová a Jan Valik. Poslední dějství výstavy "V prostoru" pak návštěvníka zavede k instalaci Draw me a house autorů Jonase Vansteenkista a Thomase Jacquese a do uměleckého experimentu @art.mindpattern Anny König Vlk, jejichž tvorba je vzájemně spjata s prostorem, který aktivně zkoumají, analyzují jeho proměny a zvou diváka k participaci.

 

Vystavující umělkyně a umělci: Anna Bochkova, Robert Buček, Łukasz Horbów, Julie Hrnčířová, Thomas Jacques, Anna König Vlk, Jan Valik, Jonas Vansteenkiste

 

Více informací na x.pragovka.com a https://www.facebook.com/events/853122935900128

Mapa

Leaflet | © OpenStreetMap contributors

Další akce v okolí

Příměstský tábor Bike Camp 2025 - P…

11.08.2025 - 15.08.2025
Výstaviště Praha 7

Týden plný cyklistiky, výzev a nových přátelství – přesně to čeká účastníky příměstského tábora Bike Camp, který…

Reprezentační královský košt 2025 -…

14.08.2025 - 14.08.2025
Praha

Pultová degustace 324 nejlepších vín soutěže KRÁL VÍN České republiky 2025 a bohatý raut.

Královský košt 2025 - Praha

15.11.2025 - 15.11.2025
Praha

Ochutnejte s námi nejlepší vína z českých a moravských vinic. Vína, která ohromila porotu 20. ročníku soutěže KRÁL VÍN…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 6. červenec

Státní svátek - Hus

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Malí indiáni

Jak dostat Vaše děti od obrazovek do přírody tak, aby je to bavilo a aby chtěly dobrovolně do lesa znovu a znovu?

Malí indiáni

Na Atlase Česka dále najdete