Statistika našeho portálu

  • 95 089 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Etologie aneb chováme se jako zvířata

03.12.2012 Pelhřimov

Městská knihovna Pelhřimov zve všechny zájemce v pondělí 3. prosince od 17.00 hodin do hudebního oddělení na popularizační přednášku Etologie aneb chováme se jako zvířata? v podání přírodovědce Mgr. Jana Zukala, Dr., MBA. z Akademie věd ČR. Dozvíte se, co je to etologie, jaké jsou základní zákonitosti, kterými se chování živočichů řídí i různé zajímavosti o významných typech chování jako jsou…

Adresa a kontaktní informace

Městská knihovna Pelhřimov zve všechny zájemce v pondělí 3. prosince od 17.00 hodin do hudebního oddělení na popularizační přednášku Etologie aneb chováme se jako zvířata? v podání přírodovědce Mgr. Jana Zukala, Dr., MBA. z Akademie věd ČR. Dozvíte se, co je to etologie, jaké jsou základní zákonitosti, kterými se chování živočichů řídí i různé zajímavosti o významných typech chování jako jsou učení, námluvy, péče o mláďata, sociální vztahy, časování chování. Nebudou chybět příklady lidského chování a dalších aktivit (reklama, kulturní rozdíly). Přednáška se uskuteční v rámci projektu Věda všemi smysly.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 12. duben

Dnes má svátek Julius

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete