Statistika našeho portálu

  • 99 628 Akcí v kalendáři
  • 5 394 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Euro Bike Festival 2018 - Pasohlávky

24.05.2018 - 27.05.2018 Pasohlávky

Po českých silnicích se každodenně prohánějí stovky a možná i tisíce motorkářů, na kterých je vidět láska ke svým strojům a uchvácení svobodou a volností. Pokud by se všichni z nich zúčastnili jedné z nejoblíbenějších motorkářských akcí konaných během jarních měsíců, jistě by si její organizátoři v malebných Pasohlávkách nevěděli s takovou návštěvou rady. To se však jistě nestane a proto bychom…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ATC Merkur Pasohlávky
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Pasohlávky

Po českých silnicích se každodenně prohánějí stovky a možná i tisíce motorkářů, na kterých je vidět láska ke svým strojům a uchvácení svobodou a volností. Pokud by se všichni z nich zúčastnili jedné z nejoblíbenějších motorkářských akcí konaných během jarních měsíců, jistě by si její organizátoři v malebných Pasohlávkách nevěděli s takovou návštěvou rady. To se však jistě nestane a proto bychom Vás se vší odpovědností chtěli co nejsrdečněji pozvat na "Euro Bike Festival", konající se během jednoho z květnových víkendů v těsném sousedství "Mušovských jezer".

Co zde uvidíte

Pokud tedy patříte k milovníkům motorek, dostanete se zde do opravdového ráje. K vidění budou stovky motorek, desítky amerických vozů a hotrodů. Mezi vystavovanými typy uvidíte silniční speciály, choppery i harleye. Připočtete-li si k tomu celodenní hudební vystoupení známých i začínajících hudebních kapel, kvalitní občerstvení s řízným pivem i grilovanými uzeninami či exhibice mistrů bojových umění, čeká na Vás víkend na který dlouho nezapomenete.

I těm nejodvážnějším se pak zatají dech při kaskadérských vystoupeních či přehlídce vražedně krásných modelek. Na několika řádcích nelze vypsat všechna festivalová lákadla, ale přesto věříme, že jsme Vás k účasti na Euro Bike Festu dokázali alespoň částečně namotivovat.

Euro Bike Festival 2018


Těšíme se na vás ve dnech 24. - 27. 5. 2018.

Mapa

Další akce v okolí

Festival otevřených sklepů – Jaro n…

22.04.2023 - 23.04.2023
Otevřené sklepy v…

31. Festival otevřených sklepů se vrací na Mikulovsko. Navštívíme Mikulov – Florencii severu, město s vůni jihu a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete