Statistika našeho portálu

  • 95 208 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Eva Vejmělková - beseda a autogramiáda

22.11.2014 Modřice

Eva Vejmělková, která je známá jako herečka, se v sobotu 22. listopadu od 15.00 představí v nové roli spisovatelky. V knihkupectví Knihcentrum Caffé v OC Olympia Brno bude prezentovat svou novou knihu Růžové moře. Inspiraci pro tvorbu milostné novely z Toskánska přinesly hereččiny pobyty v Itálii i případ z její psychologické praxe. Růžové mořeje snové, letní, žhavé, nepostrádá italskou atmosféru…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Eva Vejmělková, která je známá jako herečka, se v sobotu 22. listopadu od 15.00 představí v nové roli spisovatelky. V knihkupectví Knihcentrum Caffé v OC Olympia Brno bude prezentovat svou novou knihu Růžové moře. Inspiraci pro tvorbu milostné novely z Toskánska přinesly hereččiny pobyty v Itálii i případ z její psychologické praxe. Růžové mořeje snové, letní, žhavé, nepostrádá italskou atmosféru a reálie. Přináší ovšem i příběh velké lásky, ženský, nikoli povrchní či sentimentální pohled do vztahu dvou lidí. Eva Vejmělková mile překvapila, její drobné dílo pracuje s náznakem, plasticky maluje charaktery postav, má dar nebrat se příliš vážně. Také metoda postupného, takřka detektivního odhalování děje svědčí o vyzrálosti jejího talentu.


Mapa

Další akce v okolí

Víno z blízka - Brno

22.07.2021 - 22.07.2021
Brno-venkov

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 9. květen

Dnes má svátek Ctibor

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete