Statistika našeho portálu

  • 96 082 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Evropské setkání aristokracie v Karlových Varech

28.04.2018 Karlovy Vary

 Několik stovek členů šlechtických rodin z celé Evropy se pravidelně na konci dubna setkává s dalšími zástupci aristokracie v západočeském městě Karlovy Vary.Dotek starých časůBěhem víkendové pobytu tu na ně čeká bezpočet zajímavých aktivit a plně nabitý program. Zvaní návštěvníci si vyzkoušejí šarmantní plesy, poetické koncerty, dramatické dostihy, golfová klání a mnoho dalších kulturních a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Karlovy Vary - Grandhotel Pupp, Císařské lázně, Poštovní Dvůr
Oblast
Severozápad
Kraj
Karlovarský kraj
Okres
Karlovy Vary
Obec
Karlovy Vary

Fotogalerie k článku

 

Několik stovek členů šlechtických rodin z celé Evropy se pravidelně na konci dubna setkává s dalšími zástupci aristokracie v západočeském městě Karlovy Vary.

Dotek starých časů

Během víkendové pobytu tu na ně čeká bezpočet zajímavých aktivit a plně nabitý program. Zvaní návštěvníci si vyzkoušejí šarmantní plesy, poetické koncerty, dramatické dostihy, golfová klání a mnoho dalších kulturních a společenských akcí. Převážně v okolí Grandhotelu Pupp, kde se většina akcí odehrává, mohou během víkendu spatřit místní obyvatelé i náhodní turisté šlechtice v neobvyklých róbách, luxusních vozech a neotřelých situacích. Na nedalekém dostihovém závodišti se kromě dostihů již tradičně odehraje i soutěž o nejlepší dámský klobouk.

Nedělní program zahajuje tradičně mše v chrámu Maří Magdaleny.  Akce se účastní i zástupci české šlechty a pro lázeňské město je to unikátní příležitost k celosvětovému zviditelnění. Záštitu nad jejím pořádáním převzal Dr. Otto von Habsburk. Pro zajímavost doplňujeme informaci o tom, že podobné akce se každý rok odehrávají také ve Vídni, Mnichově či Paříži. 

Evropské setkání aristokracie v Karlových Varech 2018

SETKÁNÍ EVROPSKÉ ARISTOKRACIE V KARLOVÝCH VARECH - 28. 4. 2018
                  
Grandhotel Pupp, Císařské lázně, Poštovní Dvůr
Tradiční setkání šlechty pod názvem "Karlsbader Wochenende", jehož součástí jsou koncerty, mše a velkolepý Frühlingsball.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 19. září

Dnes má svátek Zita

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete