Statistika našeho portálu

  • 94 752 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Factory Fashion Market 2017- Brno

08.04.2017 - 09.04.2017 Brno

Rádi bychom pozvali všechny milovníky moderního, elegantního, nevšedního a především originálního oblečení na tradiční trh nezávislé módy a designu "Factory Fashion Market", konajícího se pravidelně v březnu v moravské metropoli Brně.Na co se můžete těšitTěšit se můžete na prezentaci výrobků několika desítek designerů, bohatý doprovodný program, příjemný hudební doprovod i atraktivní…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rádi bychom pozvali všechny milovníky moderního, elegantního, nevšedního a především originálního oblečení na tradiční trh nezávislé módy a designu "Factory Fashion Market", konajícího se pravidelně v březnu v moravské metropoli Brně.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na prezentaci výrobků několika desítek designerů, bohatý doprovodný program, příjemný hudební doprovod i atraktivní módní přehlídky.
V prostorách kulturního domu v Kounicově ulici se Vám představí domácí i zahraniční návrháři, pro které je Factory Fashion Market ideální příležitostí k prezentaci a prodeji vlastních výrobků. Návštěvníka jistě potěší i osobní kontakt s těmito známými i začínajícími tvůrci, kteří zajisté rádi přivítají nové podněty a zpětnou vazbu.

Každý z Vás si zde může zakoupit originální oblečení dle vlastního vkusu, ojedinělé šperky, neotřelé módní doplňky či kreativní vybavení do bytových interiérů. Celý program bude již tradičně podkreslen vkusným hudebním doprovodem a obohacen i výborným gastronomickým servisem. K potěše malých i velkých přispějí i taneční vystoupení či ladné křivky předvádějících modelek. Březnový Factory Fashion Market tak představuje atraktivní a lákavou akci pro každého, komu není lhostejný originální módní styl či specifika nezávislé tvorby.

Factory Fashion Market 2017

S příchodem jara je tu i další MINT, který 8. a 9. dubna v industriálních prostorách Mosilana Hub představí nové kolekce známých českých designérů i úplných nováčků.

Další informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Online: Proces - celá ČR

20.01.2021 - 23.01.2021
Divadlo Polárka

Vítejte ve světě, kde smysluplnou činnost, vztahy i víru nahradilo pokrytectví a vyprázdněné rituály.

Veletrh PRODÍTĚ - Brno

04.03.2021 - 07.03.2021
Brno

Veletrh PRODÍTĚ je nejvýznamnější oborovou kontraktačně–prodejní prezentací v České republice. Novinky svého sortimentu…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 23. leden

Dnes má svátek Zdeněk

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete