Statistika našeho portálu

  • 95 235 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 193 Míst a památek

Factory Fashion Market 2017- Brno

08.04.2017 - 09.04.2017 Brno

Rádi bychom pozvali všechny milovníky moderního, elegantního, nevšedního a především originálního oblečení na tradiční trh nezávislé módy a designu "Factory Fashion Market", konajícího se pravidelně v březnu v moravské metropoli Brně.Na co se můžete těšitTěšit se můžete na prezentaci výrobků několika desítek designerů, bohatý doprovodný program, příjemný hudební doprovod i atraktivní…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Rádi bychom pozvali všechny milovníky moderního, elegantního, nevšedního a především originálního oblečení na tradiční trh nezávislé módy a designu "Factory Fashion Market", konajícího se pravidelně v březnu v moravské metropoli Brně.

Na co se můžete těšit

Těšit se můžete na prezentaci výrobků několika desítek designerů, bohatý doprovodný program, příjemný hudební doprovod i atraktivní módní přehlídky.
V prostorách kulturního domu v Kounicově ulici se Vám představí domácí i zahraniční návrháři, pro které je Factory Fashion Market ideální příležitostí k prezentaci a prodeji vlastních výrobků. Návštěvníka jistě potěší i osobní kontakt s těmito známými i začínajícími tvůrci, kteří zajisté rádi přivítají nové podněty a zpětnou vazbu.

Každý z Vás si zde může zakoupit originální oblečení dle vlastního vkusu, ojedinělé šperky, neotřelé módní doplňky či kreativní vybavení do bytových interiérů. Celý program bude již tradičně podkreslen vkusným hudebním doprovodem a obohacen i výborným gastronomickým servisem. K potěše malých i velkých přispějí i taneční vystoupení či ladné křivky předvádějících modelek. Březnový Factory Fashion Market tak představuje atraktivní a lákavou akci pro každého, komu není lhostejný originální módní styl či specifika nezávislé tvorby.

Factory Fashion Market 2017

S příchodem jara je tu i další MINT, který 8. a 9. dubna v industriálních prostorách Mosilana Hub představí nové kolekce známých českých designérů i úplných nováčků.

Další informace

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Víno z blízka: Vinaři Vrbice - Brno

10.06.2021 - 10.06.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka nabídne ve čtvrtek 10. června setkání s vinaři z Vrbice. Přijďte si užít příjemný večer s…

Víno z blízka - Brno

24.06.2021 - 24.06.2021
Brno-město

Jedinečná a exkluzivní setkání s osobnostmi současného vinařství na Moravě.

Víno z blízka: Večer s EKOVÍNem - B…

01.07.2021 - 01.07.2021
Brno-město

Letní sezóna degustací Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 1. července setkáním s vinaři-členy spolku EKOVÍN. Přijďte si…

Víno z blízka: Vinaři z Mikulova - …

08.07.2021 - 08.07.2021
Brno-město

Letní degustace Víno z blízka pokračuje ve čtvrtek 8. července setkáním s vinaři z Mikulova. Přijďte si užít příjemný…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 15. květen

Dnes má svátek Žofie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete