Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Fair Play - Fryšták

14.06.2014 Fryšták

Mezinárodní festival Fair Play opět ve Fryštáku!Festival Fair Play se bude počtvrté konat ve Fryštáku na Skalce tentokrát v sobotu 14.6. Jedná se o setkání netradičních umění a sportů na jednom místě a v jednom čase.Vstup je volný jak pro návštěvníky, tak pro umělce a sportovce.Každý si pod dohledem zkušených garantů může všechny disciplíny vyzkoušet. Cílem festivalu je propojovat lidi z…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
ve Fryštáku u rybníka na Skalce, v místní části Horní Ves
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Fryšták

Fotogalerie k článku

Mezinárodní festival Fair Play opět ve Fryštáku!

Festival Fair Play se bude počtvrté konat ve Fryštáku na Skalce tentokrát v sobotu 14.6. Jedná se o setkání netradičních umění a sportů na jednom místě a v jednom čase.

Vstup je volný jak pro návštěvníky, tak pro umělce a sportovce.

Každý si pod dohledem zkušených garantů může všechny disciplíny vyzkoušet. Cílem festivalu je propojovat lidi z jednotlivých oblastí a prezentace méně známých sportů a nových trendů široké dětské veřejnosti, a to bez nabídky alkoholu a drog. Organizátoři dbají na zdravé a čerstvé občerstvení, čisté prostředí a atmosféru nerušenou komercí. Vloni se díky podpoře EVS stal festival mezinárodním. Hlavním podporovatelem je nadace Vodafone.

Co nového přináší 4. díl Fair Play?
Co se týká rozsahu, bude se jednat spíš o malá překvapení. Domlouváme sebeobranu, freestyle football, večerní písečnou animaci, vjing a tři živé kapely. Už od pátku budou příznivci kutilství stloukat sedací nábytek z palet. Do této činnosti se bude moci zapojit kdokoliv. Připravuje se horseboarding, což je jízda na mountainbordu taženém jezdcem na koni. Letos se spíše chceme zaměřit na detaily a celkové zkvalitňování.

Fair Play není jen jednorázový festival
K dnešnímu dni je na facebookové události festivalu přihlášených přes 820 lidí, čímž organizátoři trumfli minulý ročník o 100 přihlášených účastníků. Neustále se vymýšlí další projekty, které by přinášely radost i během roku. Začátkem června půjde do tisku druhá série kalendáře pro rok 2015, který by měl být již na festivalu k prodeji. Zvěčněni na něm budou zejména garanti jednotlivých disciplín.

Přijďte na festival - i o vás se natáčí film
Druhou radostí je natáčení celovečerního dokumentu o lidech kolem Fair Play. Pokud se nám to podaří, měli byste se dočkat premiéry ve Velkém kině ve Zlíně ještě letos na podzim.

Vzkaz všem kreativním lidem
Organizační tým FP je skupina obyčejných lidí otevřená všemu zajímavému. "Hlad" po nových trendech a akčních a kreativních lidech je velký. Věnujete-li se zajímavému sportu nebo netradiční umělecké disciplíně, přijďte se na náš festival podívat nebo nám napište na naší facebookové stránce:

http://bit.ly/FAIRPLAY2014

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Balet: "Šípková Růženka" - Zlín

25.01.2021 - 25.01.2021
Zlín

Baletní představení “Šípková Růženka” (Balet o dvou dějstvích na hudbu P. I. Čajkovského) Nemá smysl znovu opakovat…

St. Petersburg Festival Ballet: "La…

26.01.2021 - 26.01.2021
Zlín

Skupina sjednotila mladé a talentované umělce z nejlepších divadel v Sankt-Petěrbugu.

Veletrh Stavebnictví: Therm-Domov-Z…

18.03.2021 - 20.03.2021
Sportovní hala DATART

Stavíte? Rekonstruujete? Řešíte úspory energií? Nebo máte zahradu, chatu či chalupu? Nenechte si ujít tradiční, již 31.…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

pondělí 26. říjen

Dnes má svátek Erik

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete