Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Farmářské svatojánské slavnosti na jelení farmě rodiny Dašků

08.06.2013 Nové Město nad Metují

Hračky, tance, dílny, naučené stezky a den plný pohádekTo jsou Farmářské svatojánské slavnosti na jelení farmě rodiny DaškůPřijďte se svou rodinou v sobotu 8. června na Statek u Dašků ve Slavětíně nad Metují, kde bude probíhat festival plný her, poznání, tvořivosti i dobrodružství. Pro děti jsou připraveny naučné stezky, rýžování zlata s kovbojem, vílí království, ale i drahokamy v ježibabím…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Nové Město nad Metují
Oblast
Severovýchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Okres
Náchod
Obec
Nové Město nad Metují

Fotogalerie k článku

Hračky, tance, dílny, naučené stezky a den plný pohádek

To jsou Farmářské svatojánské slavnosti na jelení farmě rodiny Dašků

Přijďte se svou rodinou v sobotu 8. června na Statek u Dašků ve Slavětíně nad Metují, kde bude probíhat festival plný her, poznání, tvořivosti i dobrodružství. Pro děti jsou připraveny naučné stezky, rýžování zlata s kovbojem, vílí království, ale i drahokamy v ježibabím doupěti, které otevře samotný Svatý Jan a ukázka výcviku záchranářských psů.

Od 10.00 do 16.00 hodin se návštěvníci mohou zúčastnit letních dílen či veselého hrátkobraní na zdejší louce. Malé parádnice určitě uvítají perleťové tetování, pro neposedy tu budou vodní hry v korytech od Povodí Vltavy nebo kouzelný drak, který čeká, až mu děti vymyslí jméno! Pro všechny soutěžící děti budou připraveny lákavé odměny a spousta hraček od Playmobilu. Ti, kdo si rádi lámou hlavičku, budou nadšeni z IQ stezky od Mensy.

Rodiče se mohou těšit na prodej farmářských dobrot, ale třeba také na vystoupení Drum Circle – bubnování pod širým nebem, které začne přesně v poledne. V 13.00 hodin se může celá rodina rozhýbat při energické Zumbě.

Program Farmářských svatojánských slavností je skutečně bohatý, takže to své si tu najde skutečně každý. Akce se koná pod záštitou Ministerstva zemědělství a pořádá ji Park Tři věže a Asociace soukromého zemědělství ČR.

Více najdete na www.parktriveze.cz

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete