Statistika našeho portálu

  • 100 976 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 207 Míst a památek

Vaňkovka Fashion

14.10.2022 Brno-město

Nahlédnout pod pokličku příprav módních přehlídek umožní divákům Fashion Show v Galerii Vaňkovka. Akce se v brněnském obchodním centru uskuteční v pátek 14. října od 9 do 19 hodin. Její součástí budou dva slavnostní průvody více než tří desítek modelek a modelů, které se vydají z Vaňkovky přes centrum Brna až na náměstí Svobody. Celá show proběhne pod moderátorskou taktovkou herce Miroslava Šimůnka.

Adresa a kontaktní informace

Na běžných módních přehlídkách má divák možnost vidět až samotný výsledek, který prezentují profesionálové na přehlídkovém mole. "Na chystané Fashion Show v Galerii Vaňkovka si však veřejnost zblízka prohlédne právě to, co obvykle zůstává očím skryto. Budou pro ni připraveny ukázky komentovaného stylingu, profesionálního líčení, tvorby jedinečných módních účesů a mnoho dalšího," přibližuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka.

Veškerým děním provede návštěvníky herec a moderátor Miroslav Šimůnek. Kromě něj se na akci diváci setkají i se stylistkou České televize Jarmilou Krahulcovou či s profesionály z renomované Make-Up Institute Prague. Zájemci budou rovněž moci blíže nahlédnout do umění tvorby fashion videí. Ochuzeni nebudou ani o samotnou módní přehlídku. I zde uvidí řadu známých tváří.

"Jmenovitě například Miss Universe Czech Republic 2021 Karolínu Kokešovou, tanečnici z pořadu Tvoje tvář má známý hlas a účastnici Love Islandu Tess Lojkáskovou nebo Miss Czech Republic 2016 Nikolu Uhlířovou," uvádí Veronika Kočová z filmového a reklamního studia Epicture, které akci spolupořádá.

Po prezentaci podzimní a zimní módy přímo na pasáži nákupního centra se následně 35 modelek a modelů vydá na průvod do centra Brna. "První zástup vyrazí nejdříve po 12:30, druhý pak po 16:15. Z Galerie Vaňkovka vyjdou modelky a modelové přes kamennou lávku směrem k podchodu pod nádražím. Z něj následně jezdícími schody vyjedou na ulici Josefskou, ze které se napojí na Masarykovu. Tou bude průvod pokračovat až na náměstí Svobody. V obchodním centru navíc celý průběh odvysíláme na velkoplošných LED totemech," doplňuje Tomáš Knop.

Fashion Show se v nákupním centru uskuteční v pátek 14. října od 9 do 19 hodin. Vstupné na ni je zdarma. Zároveň může veřejnost na instagramovém profilu Galerie Vaňkovka až do konce měsíce soutěžit o poukázky na nákupy v hodnotě až 15 tisíc korun.

Mapa

Další akce v okolí

Den architektury 2023 - Brno

29.09.2023 - 05.10.2023
Brno

Největší architektonický festival u nás Den architektury nabídne mezi 29. zářím až 5. říjnem na více jak 400 zdarma…

MINT Market PODZIM 2023 - Brno

21.10.2023 - 21.10.2023
Tržnice Brno

V sobotu 30. září se vrátí MINT Market na Smetanovo nábřeží. Těšit se budete moci na výběr více než šedesáti značek s…

Maker Faire - Brno

21.10.2023 - 22.10.2023
Výstaviště Brno

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Brna! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si nevšední…

Královský košt Brno 2023

04.11.2023 - 04.11.2023
Brno

Pultová degustace nejlepších českých a moravských vín, oceněných medailemi odbornou porotou soutěže KRÁL VÍN České…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

úterý 26. září

Dnes má svátek Andrea

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete