Statistika našeho portálu

  • 94 941 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 190 Míst a památek

Febiofest - Mezinárodní filmový festival - Praha

15.03.2018 - 23.03.2018 Praha

Mezi ty nejvyhledávanější a laickou i odbornou veřejností nejoceňovanější kulturní akce roku lze bezesporu zařadit mezinárodní filmový festival Febiofest, zahájený na počátku jara v Praze a šířící se v dalších týdnech do různých měst po celé republice.Úžasná filmová přehlídkaZa dobu své existence (první ročník se konal v roce 1993) ušel festival cestu od minimálně finančně zajištěné akce konané…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
CineStar Praha – Anděl Radlická 3179/1E
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Mezi ty nejvyhledávanější a laickou i odbornou veřejností nejoceňovanější kulturní akce roku lze bezesporu zařadit mezinárodní filmový festival Febiofest, zahájený na počátku jara v Praze a šířící se v dalších týdnech do různých měst po celé republice.

Úžasná filmová přehlídka

Za dobu své existence (první ročník se konal v roce 1993) ušel festival cestu od minimálně finančně zajištěné akce konané jen díky nadšení a odvaze pořadatelů k precizně organizované přehlídce toho nejlepšího a nejnovějšího z filmové tvorby celého světa. Stále vzrůstající počet návštěvníků se může těšit na desítky filmů rozličných délek, žánrů i formátů, které se nevyhýbají ani kontroverzním a nejednoznačným tématům. Speciální sekce pak uspokojí potřeby dětských diváků (Febiofest Junior), příznivců experimentálního filmu či členů gay a lesbické komunity. Na základě hlasování českých filmových kritiků je  nejlepším filmům každoročně ve třech kategoriích (hraný film, animovaný film, dokumentární film) udělována prestižní cena KRISTIÁN. Projekce jsou situovány do multiplexu Village Cinemas Anděl, kina PONREPO a proměnlivého video auditoria (kina, nádraží, kostely apod.).

V posledních letech se součástí Febiofestu stal i hudební festival, který návštěvníkům nabízí každý večer 3 koncerty na hlavní scéně v klubu Febiofestu a 2 koncerty na malé scéně v pizzerii Mediterrane. Chvílím oddechu se lze oddávat v přilehlé relaxační zóně. Mezi vítěze posledních ročníků patří snímky Protektor, Magnus, Fimfárum či Pravidla lži.

Febiofest - rok 2018

Podrobný program

 

Těšíme se na vás!

 

 

Další akce v okolí

Dárek k MDŽ? Strom v českém lese - …

08.03.2021 - 08.03.2021
Praha

Dárek k MDŽ? Darujte jí letos místo růží les! A důkaz vaší lásky tu bude ještě za 100 let.

Online: Základy programování - celá…

10.03.2021 - 10.03.2021
Praha

První jarní workshop se blíží!

Online: Dernisáže výstav- celá ČR

11.03.2021 - 11.03.2021
Pragovka Gallery

Pragovka Gallery a The White Room pořádá dernisáže výstav z pásma Ekologická úzkost I: Vzducho-prach(y), Čtvrtý…

Online: Jak na správnou výživu a po…

13.03.2021 - 13.03.2021
ČESKÝ SVAZ AEROBIKU A…

Chcete, aby vaše děti, či vaši svěřenci, které učíte, nebo s nimiž cvičíte, byli zdraví? Pak se zaměřte na to, aby měli…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 4. březen

Dnes má svátek Stela

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete