Statistika našeho portálu

  • 102 702 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Muzeum Vyškovska

10.10.2013 - 05.01.2014 Vyškov

Legendární hračka, populární v 80. letech minulého století, se vrací! Přijďte se seznámit s historií, současností a budoucností plastové figurky představující zejména různé profese od zedníka po kosmonauta.Výstava vznikla ve spolupráci s firmou Efko a Technickým muzeem v Brně.Výstava je koncipována tak, aby zaujala všechny návštěvníky bez ohledu na věk. Díky výstavě má možnost si každý návštěvník…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Muzeum Vyškovska
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Vyškov

Fotogalerie k článku

Legendární hračka, populární v 80. letech minulého století, se vrací! Přijďte se seznámit s historií, současností a budoucností plastové figurky představující zejména různé profese od zedníka po kosmonauta.

Výstava vznikla ve spolupráci s firmou Efko a Technickým muzeem v Brně.

Výstava je koncipována tak, aby zaujala všechny návštěvníky bez ohledu na věk. Díky výstavě má možnost si každý návštěvník prohlédnout nejen historii, výrobní formy, vize vývojářů, dobové fotografie, ale i současné novinky a trendy. Výstava nabídne k vidění nejen starší IGRÁČKY, ale i současné módní figurky, jako je například IGRÁČEK ve světě HELLO KITTY. IGRÁČEK dětem nabízí svobodnou hru, která se řídí jen jejich vlastní fantazií. K tomu můžou využít i rozličné doplňky, autíčka či kufřík, ve kterém naleznou vše, co malá postavička v dané profesi potřebuje.

IGRÁČEK má pro všechny návštěvníky připravenou soutěž, která má jednoduchá pravidla.  Na začátku výstavy získá každý návštěvník hrací kartu, díky které se bude moci zúčastnit soutěže. Ta probíhá formou šesti otázek. Odpoví-li návštěvník správně, automaticky je zařazen do slosování. Na konci výstavy budou vylosováni výherci, kteří získají IGRÁČKŮV kufřík dle vlastního výběru.

Vstupné a otevírací doba

zde

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete