Statistika našeho portálu

  • 96 277 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. – Technické muzeum Tatra

07.03.2013 - 05.05.2013 Kopřivnice

Vážení návštěvníci a přátelé, Technické muzeum Tatra ve spolupráci s Technickým muzeem Brno hostí od 7. 3. 2013 do 5. 5. 2013 výstavu s názvem "Fenomén IGRÁČEK", přitažlivou nejen pro děti, ale i tatínky, maminky a prarodiče, kteří se občas rádi zatoulají do dětského světa. Vernisáž výstavy se uskuteční dne 7.3. v 17:00 hodin v Technickém muzeu Tatra. Výstava nabídne návštěvníkům pohled do…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Regionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s. – Technické muzeum Tatra
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Kopřivnice

Fotogalerie k článku

Vážení návštěvníci a přátelé,
 
Technické muzeum Tatra ve spolupráci s Technickým muzeem Brno hostí od 7. 3. 2013 do 5. 5. 2013 výstavu s názvem "Fenomén IGRÁČEK", přitažlivou nejen pro děti, ale i tatínky, maminky a prarodiče, kteří se občas rádi zatoulají do dětského světa.
 
Vernisáž výstavy se uskuteční dne 7.3. v 17:00 hodin v Technickém muzeu Tatra.
 
Výstava nabídne návštěvníkům pohled do současnosti i historie této legendární figurky, která provází naše děti už od roku 1976, kdy byla stvořena první figurka v profesi zedníka. Největší rozmach zaznamenala tato hračka v osmdesátých letech, minulého století, kdy společnost IGRA uváděla na trh přibližně čtyři nové modely ročně. Z jejich dílen tak vyšlo úctyhodných padesát IGRÁČKŮ. Na podzim roku 2010 uvedla inovovaného IGRÁČKA  na trh společnost Efko, český výrobce her a hraček. Společnost Efko se také podílí na této výstavě. Návštěvníci se mohou těšit na maketu města obydleného IGRÁČKY, uvidí výrobní formy figurek a jistě si se zájmem prohlédnou kreativní vize vývojářů, kteří při vývoji IGRÁČKŮ popustili uzdu své fantazii. K vidění budou i první návrhy a původní sady IGRÁČKA. Společnost Efko, která přispěla k záchraně této kultovní hračky, představí na výstavě i nové figurky – devatenáct inovovaných IGRÁČKŮ různých povolání a devět členů rodiny.

 K výstavě je připraven i lektorovaný program pro děti - podrobné informace zobrazíte kliknutím na obrázek. 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 24. říjen

Dnes má svátek Nina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete