Statistika našeho portálu

  • 87 857 Akcí v kalendáři
  • 5 374 Ubytovacích zařízení
  • 24 161 Míst a památek

Fešák pes - Vsetín

08.07.2012 Vsetín, Panská zahrada

Další ročník velmi oblíbené rodinné soutěže s názvem Fešák pes aneb Punťa šou se kvapem blíží. Letošní ročník se uskuteční již v neděli 8. července 2012 od 15 hodin v Panské zahradě. Akci pořádá Dům kultury Vsetín společně s Alcedem - střediskem volného času a městem Vsetín.Soutěž je určena pro všechny majitele čtyřnohých miláčků všech plemen včetně kříženců, od věku 6 měsíců. "Soutěže se…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Panská zahrada
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Vsetín

Fotogalerie k článku

Další ročník velmi oblíbené rodinné soutěže s názvem Fešák pes aneb Punťa šou se kvapem blíží. Letošní ročník se uskuteční již v neděli 8. července 2012 od 15 hodin v Panské zahradě. Akci pořádá Dům kultury Vsetín společně s Alcedem - střediskem volného času a městem Vsetín.

Soutěž je určena pro všechny majitele čtyřnohých miláčků všech plemen včetně kříženců, od věku 6 měsíců.

"Soutěže se mohou zúčastnit pouze zvířata zdravá s platným očkovacím průkazem. Vyřazeny budou březí, kojící, hárající feny a psi s kupírovanýma ušima," upozornila Eva Liďáková z domu kultury a doplnila: "V soutěžním areálu musí být psi na vodítku a dle potřeby s náhubkem. Nelze používat stahovací obojky, elektrické obojky nebo obojky s ostny."

Účastníci poměří své dovednosti ve čtyřech kategoriích. Ty jsou rozděleny podle věku doprovodu a absolvovaného výcviku psa.

"Hodnotit se bude základní poslušnost psa a celkový dojem dvojice," pokračovala Liďáková. Odborná porota udělí cenu také za nejoriginálnější psí kousek ve volné disciplině.

Startovné činí 30 korun a na každého účastníka soutěže čeká drobný dárek od firmy Candy, výrobce kanadského krmiva pro psy. Nejúspěšnější soutěžící budou navíc odměněni věcnou cenou a diplomem. Součástí akce bude také ukázka psího sportu agility, kdy pes předvádí svou šikovnost na nejrůznějších překážkách dle pokynů svého psovoda.

"Letošní ročník bude obohacen také o ukázku práce policejních psů" řekla Liďáková.

Kapacita soutěže je omezena na 30 psích účastníků. Proto neváhejte a odevzdejte vyplněnou přihlášku předem na některé z těchto míst: Dům kultury Vsetín, Informační centrum Vsetín a Alcedo - středisko volného času. Přihlášky jsou ke stažení na webových stránkách www.dkvsetin.cz.

Přijďte všem v neděli 8. července ukázat jak, jste se svým čtyřnohým kamarádem sehraná dvojka. A ti z Vás, kteří nemohou svým ratolestem pejska pořídit, přiveďte je alespoň na tuto jedinečnou Punťa šou.

V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Bližší informace: Eva Liďáková, tel.: 575 755 210, 604 481 405

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Dětský den a Pohádkový les v Rožnov…

01.06.2019 - 01.06.2019
Rožnov pod Radhoštěm

Přesně na Mezinárodní den dětí se přijeďte pobavit s dětmi do Rožnova. Celý den plný aktivit, které potěší především…

Zahradní jarmark a den dětí - Vsetín

01.06.2019 - 01.06.2019
Horní nám. 135

Charita Vsetín vás zve na 1. ročník zahradního jarmarku. spojujeme Vsetín - jeden den - jedno místo - několik…

Halenkovské slavnosti

01.06.2019 - 01.06.2019
Halenkov

Jako každý rok, tak i letos se první červnovou sobotu budou konat Halenkovské slavnosti, na které jste všichni zváni! …

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete