Statistika našeho portálu

  • 94 728 Akcí v kalendáři
  • 5 388 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Festival 13+ v Divadle v Dlouhé

28.11.2012 - 01.12.2012 Praha

V Divadle v Dlouhé probíhá festival pro teenagery Divadlo v Dlouhé pořádá již 4. ročník divadelního festivalu zaměřený na teenagery, který nese název Festival 13+. Od středy 28. 11. do první prosincové soboty můžete vidět různá divadelní představení, a to přímo v prostorách Divadla v Dlouhé.Kromě uměleckých výkonů na vás čekají soutěže a tombola o ceny, které dodal SNOWBOARDS.CZ. Divadlo v Dlouhé…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

V Divadle v Dlouhé probíhá festival pro teenagery Divadlo v Dlouhé pořádá již 4. ročník divadelního festivalu zaměřený na teenagery, který nese název Festival 13+. Od středy 28. 11. do první prosincové soboty můžete vidět různá divadelní představení, a to přímo v prostorách Divadla v Dlouhé.

Kromě uměleckých výkonů na vás čekají soutěže a tombola o ceny, které dodal SNOWBOARDS.CZ. Divadlo v Dlouhé se pravidelně věnuje mladým divákům, pro které každoročně pořádá Festival 13+. Na letošním 4. můžete zhlédnout netradičně inscenovanou klasiku jako např. Zkrocení zlé ženy v podání ostravských Bezručů, Drábkovu Figarovu svatbu z královéhradeckého Klicperova divadla, koncert Jahodových dětí, loutkově činoherní show Garagin! a další. Divadlo v Dlouhé se vymezuje od ostatních českých divadel jako scéna, která překračuje činohru směrem k alternativnímu, hudebnímu, loutkovému či kabaretnímu žánru. Další odlišností je kontrastnost představení a kolektivní herecká souhra. Právě díky tomuto atraktivnímu a stylovému rozsahu divadelní inscenace se snowboard shop SNOWBOARDS.CZ rozhodl podpořit činnost divadla a poskytnout ceny do soutěže. Festival je určený veřejnosti, školám i Klubu mladého diváka.

Představení, koncert, tombola a spousta dárků nejen od SNOWBOARDS.CZ vás čeká v Divadle v Dlouhé 28. 11. – 1. 12. 2012. Studenti mohou využít speciálního vstupné za 100Kč na celý festival. Kompletní program festivalu najdete na www.divadlovdlouhe.cz.

Další akce v okolí

Online: Rock for People in the game…

31.01.2021 - 31.01.2021
Praha

Festival Rock for People se přenese do herního prostředí

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Pražské folklorní dny - Praha

22.07.2021 - 25.07.2021
Praha

15. ročník tradičního folklorního festivalu, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.

Gastronomická akce Raw Food Festiva…

01.08.2021 - 01.08.2021
Cross Club, Plynární…

Přijďte a pochutnejte si na blažených chutích a vůních stravy, která léčí svou přirozenou podstatou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 17. leden

Dnes má svátek Drahoslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete