Statistika našeho portálu

  • 90 529 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 170 Míst a památek

Festival české filmové komedie - Nové Město nad Metují

14.09.2019 - 21.09.2019 Teplice nad Metují

41. ročník festivalu české filmové komedie Nové Město nad Metují má letos dva starty. Toho prvního „zahájení“ se ujme dáma s jedinečným hlasem – paní Bára Basiková. Bára se svou kapelou vystoupí v sobotu 14. září od 16 hodin na Husově náměstí na akci Dny evropského dědictví 2019. Po celý den bude na tomtéž místě k dispozici infostánek našeho festivalu.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Druhé, již oficiální, zahájení bude tradičně spojeno s promítáním prvního soutěžního snímku. Letos je to komedie Petra Kolečka Přes prsty. Film z volejbalového prostředí měl premiéru 29.8.2019, a je tedy jednou z horkých novinek festivalu. Účast na promítání filmu potvrdily herečky Denisa Nesvačilová a Petra Hřebíčková.


Slavnostní zahájení bude v neděli 15. září od 17 hodin v Kině 70.


Patronem našeho festivalu je opět herec a ředitel Divadla Na Jezerce pan Jan Hrušínský: "Přeji festivalu, aby měl takové komedie, na které nebude možné sehnat vstupenku, protože budou beznadějně vyprodány. Pak také takové, jenž přežijí své tvůrce," popřál patron festivalu. Celý týden bude moderovat, komentovat a také vést debaty po promítání náš jedinečný Michal Jančařík.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 17. říjen

Dnes má svátek Hedvika

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete