Statistika našeho portálu

  • 102 233 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival Evolution Výstaviště Praha

19.04.2013 - 21.04.2013 Praha

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Výstaviště Praha – Holešovice U Výstaviště 170 90 Praha 7
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.
Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace.

Letošní ročník opět představí nové trendy zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO nebo zajímavé pohledy v oblasti osobního či duchovního rozvoje. Přes 300 vystavovatelů a více než 120 účinkujících ze 14 zemí nabídne bohatý víkendový program všem, kteří chtějí žít aktivně a zdravě, záleží jim na prostředí, ve kterém žijí, chtějí rozvíjet svůj osobnostní růst a zajímají se o věci, které dávají našemu životu hlubší rozměr.

Poprvé se na festivalu objeví online přenosy (hangouts), které umožní setkání se zahraničními osobnostmi, jimž jejich napjatý časový plán neumožní přijet na veletrh osobně. Tímto způsobem se s návštěvníky Festivalu Evolution spojí například pokojný bojovník a pro mnohé duchovní hvězda Dan Millman - bývalý světový šampion v gymnastice, trenér, instruktor bojových umění a universitní profesor z USA, nebo ruský filozof, psycholog a spisovatel Anatolij Někrasov.

Přímo na místě dokáže Zdeněk Pohlreich, že je mistrem nejen při přípravě masa či za grilem. Ve své kuchařské show předvede na hlavním pódiu produkty partnera veletrhu Interspar ČR, tentokrát nejen biovýrobky NATUR*PUR, ale i novou vegetariánskou řadu Spar Veggie.

Velká pozornost bude věnovaná přirozenému mateřství a výchově dětí. Představí se například strollering neboli Mateřská v pohybu, soubor sportovních programů pro maminky s kočárky.

Vstupné

Cena: 125 Kč

Další akce v okolí

Noční běh pro Světlušku v Praze 2024

25.04.2024 - 25.04.2024
Výstaviště

Noční běh pro Světlušku se z Moravy přesouvá do hlavního města. K pátému letošnímu nočnímu běhu odstartují běžci od…

Jak vzniká výstava? II. / Neděle pr…

28.04.2024 - 28.04.2024
Pragovka Gallery,…

V neděli 28. dubna v 15:00 hodin bude odpoledne v Pragovka Gallery opět věnováno rodinám. Nedělní program s názvem Jak…

Přivítejte na Pražském hradě máj sk…

01.05.2024 - 01.05.2024
Svatováclavská vinice v…

První máj, příjemná atmosféra, dechberoucí výhled na celou Prahu a…? Samozřejmě sklenička moravského nebo českého…

Rychlovka na Karlově mostě a bojovk…

08.05.2024 - 08.05.2024
Karlův most

Zábavná akce pro rodiče a školní děti - o Praze hravou formou. Zlaťáky a drahokamy v průběhu celé trasy. První soutěžní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 24. duben

Dnes má svátek Jiří

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete