Statistika našeho portálu

  • 95 108 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Festival Evolution Výstaviště Praha

19.04.2013 - 21.04.2013 Praha

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Výstaviště Praha – Holešovice U Výstaviště 170 90 Praha 7
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.
Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace.

Letošní ročník opět představí nové trendy zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO nebo zajímavé pohledy v oblasti osobního či duchovního rozvoje. Přes 300 vystavovatelů a více než 120 účinkujících ze 14 zemí nabídne bohatý víkendový program všem, kteří chtějí žít aktivně a zdravě, záleží jim na prostředí, ve kterém žijí, chtějí rozvíjet svůj osobnostní růst a zajímají se o věci, které dávají našemu životu hlubší rozměr.

Poprvé se na festivalu objeví online přenosy (hangouts), které umožní setkání se zahraničními osobnostmi, jimž jejich napjatý časový plán neumožní přijet na veletrh osobně. Tímto způsobem se s návštěvníky Festivalu Evolution spojí například pokojný bojovník a pro mnohé duchovní hvězda Dan Millman - bývalý světový šampion v gymnastice, trenér, instruktor bojových umění a universitní profesor z USA, nebo ruský filozof, psycholog a spisovatel Anatolij Někrasov.

Přímo na místě dokáže Zdeněk Pohlreich, že je mistrem nejen při přípravě masa či za grilem. Ve své kuchařské show předvede na hlavním pódiu produkty partnera veletrhu Interspar ČR, tentokrát nejen biovýrobky NATUR*PUR, ale i novou vegetariánskou řadu Spar Veggie.

Velká pozornost bude věnovaná přirozenému mateřství a výchově dětí. Představí se například strollering neboli Mateřská v pohybu, soubor sportovních programů pro maminky s kočárky.

Vstupné

Cena: 125 Kč

Další akce v okolí

Online: Komiksová dílna se Štěpánko…

17.04.2021 - 17.04.2021
Praha

V rámci „Sympozia ilustrace“ proběhne workshop zaměřený na komiksovou ilustraci. Dílna je vhodná pro děti od 12 let a…

Online:Chrup psa z pohledu zdraví, …

19.04.2021 - 19.04.2021
Praha

Webinář Vladimíry Tiché věnující se chovu psů a jejich zdraví.

Online: Kosmonauti (2/2) - celá ČR

19.04.2021 - 24.04.2021
Praha

Vydejte se do vesmíru prostřednictvím Prima ZOOM. 60 let od prvního letu člověka do vesmíru.

Online: Jak určovat a prokazovat pr…

20.04.2021 - 20.04.2021
Praha

„Jak určovat a prokazovat preferenční původ zboží v rámci preferenčního systému Evropské unie včetně obchodu s Velkou…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 17. duben

Dnes má svátek Rudolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete