Statistika našeho portálu

  • 98 918 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival Evolution Výstaviště Praha

19.04.2013 - 21.04.2013 Praha

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Výstaviště Praha – Holešovice U Výstaviště 170 90 Praha 7
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Festival Evolution je souborem veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace. Přijďte načerpat inspiraci a nové nápady na unikátní přehlídku doprovodných akcí a programů, nebo využít atraktivní nabídku zboží a služeb.
Hlavní jarní veletržní událostí v oblasti zdraví, zdravého životního stylu, ekologie a osobního rozvoje bude od 19. do 21. dubna Festival Evolution - soubor veletrhů Biostyl, Zdraví, Ecoworld, Esoterika a Inspirace.

Letošní ročník opět představí nové trendy zdravého životního stylu, aktuální dění v oborech BIO a EKO nebo zajímavé pohledy v oblasti osobního či duchovního rozvoje. Přes 300 vystavovatelů a více než 120 účinkujících ze 14 zemí nabídne bohatý víkendový program všem, kteří chtějí žít aktivně a zdravě, záleží jim na prostředí, ve kterém žijí, chtějí rozvíjet svůj osobnostní růst a zajímají se o věci, které dávají našemu životu hlubší rozměr.

Poprvé se na festivalu objeví online přenosy (hangouts), které umožní setkání se zahraničními osobnostmi, jimž jejich napjatý časový plán neumožní přijet na veletrh osobně. Tímto způsobem se s návštěvníky Festivalu Evolution spojí například pokojný bojovník a pro mnohé duchovní hvězda Dan Millman - bývalý světový šampion v gymnastice, trenér, instruktor bojových umění a universitní profesor z USA, nebo ruský filozof, psycholog a spisovatel Anatolij Někrasov.

Přímo na místě dokáže Zdeněk Pohlreich, že je mistrem nejen při přípravě masa či za grilem. Ve své kuchařské show předvede na hlavním pódiu produkty partnera veletrhu Interspar ČR, tentokrát nejen biovýrobky NATUR*PUR, ale i novou vegetariánskou řadu Spar Veggie.

Velká pozornost bude věnovaná přirozenému mateřství a výchově dětí. Představí se například strollering neboli Mateřská v pohybu, soubor sportovních programů pro maminky s kočárky.

Vstupné

Cena: 125 Kč

Další akce v okolí

Benefiční akce pop-upu Dobrokousky …

10.12.2022 - 10.12.2022
Dobrokousky: Pop-up na…

Akce benefičního pop-upu Dobrokousky, která pojí dohromady síť dobročinných obchodů Sue Ryder, agenturu udržitelných…

Večer bizarního porna - Praha

13.12.2022 - 13.12.2022
Kino Světozor,…

Vstupte do nejskrytějších koutů zábavy určené pro odvážné diváky!

Vyrobte si vlastní skleněné figurky…

17.12.2022 - 17.12.2022
OC Šestka

Našli jste zalíbení ve skleněných figurkách? Zajímá vás, jak se vyrábějí? Nebo byste si to dokonce chtěli sami zkusit?…

Partička - Praha

18.12.2022 - 18.12.2022
RockOpera Praha

Skvělá improvizační show tak jak ji všichni známe. Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Marián…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete