Statistika našeho portálu

  • 95 229 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 192 Míst a památek

Festival hudby a řemesel Valašské letokruhy - Nový Hrozenkov

10.08.2019 - 11.08.2019 Nový Hrozenkov

Druhý ročník bude opět zázemím pro řemeslný jarmark včetně bohatého hudebního programu žánru folklór, folk, folk-pop, blues, rock a tématických výstav.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Louka u "Balatonu", Nový Hrozenkov
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Vsetín
Obec
Nový Hrozenkov

Fotogalerie k článku

Festival hudby a řemesel se odehrává v Novém Hrozenkově u řeky Bečvy hned vedle vyhlášeného přírodního koupaliště "Balaton”. Valašské Letoktuhy budou i v druhém ročníku 2019 zázemím pro ŘEMESLNÝ JARMARK jen originálních výrobců včetně bohatého HUDEBNÍHO PROGRAMU.

SOBOTA 10.8.2019 - Hudba Praha, Dura Blues Club, Fčeličky, Jim Čert, Zuzana Lapčíková Band, Z Horní Dolní a dál na jih, Ensemble Flair, Noca, Ostrévka, Vranečka,

NEDĚLE 11.8.2019 - Docuku, Tomáš Kočko & Orchestr, František Segrado, RukyNaDudy, Jitka Šuranská, mužský a ženský sbor z Kudlovic, Lucie Rédlová & Garde, Bukon, Divadlo RukyNaDudu, Hafera, Karljovjanky

Pro děti budou připraveni poníci a koníci, drobnochovatelská zoo, keramická dílna, pletení nejen košíků, tajemství oblohy a hry v podání hvězdárny Vsetín a v něděli v 10:00 pohádka "O bačovi který falešně trůbil".

Máte se na co těšit, bude to opravdu velké. Přijďte se podívat a podpořit tradiční i netradiční řemesla a užít si letní víkend poslechem dobré muziky.

Symbolické vstupné: SO 60,- Kč, NE 60 Kč, děti do 120cm ZDARMA.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 13. květen

Dnes má svátek Servác

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete