Statistika našeho portálu

  • 101 389 Akcí v kalendáři
  • 5 391 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival JamRock

07.06.2018 - 09.06.2018 Žamberk

Příznivci rockové hudby si v červnu užívají čtyři dny plné rychlými tóny nabité hudební produkce, kterou každoročně pořádá nevelké město Žamberk.Music festival JamRockFestival JamRock nabízí již několikátým rokem to nejlepší z dostupné produkce českých i zahraničních rockerů. Několikatisícový dav fanoušků přijíždí na tento open air festival s příslibem začínajících či léty prověřených kapel, mezi…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
žamberský areál Pod Rozálkou
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Ústí nad Orlicí
Obec
Žamberk

Fotogalerie k článku

Příznivci rockové hudby si v červnu užívají čtyři dny plné rychlými tóny nabité hudební produkce, kterou každoročně pořádá nevelké město Žamberk.

Music festival JamRock

Festival JamRock nabízí již několikátým rokem to nejlepší z dostupné produkce českých i zahraničních rockerů. Několikatisícový dav fanoušků přijíždí na tento open air festival s příslibem začínajících či léty prověřených kapel, mezi kterými v posledních ročnících nechyběli např.: ostravská skupina Kryštof, mexičtí Panteon Rococó, australský objev Gabriella Cilmi, populární Horkýže Slíže či písničkář Tomář Klus.

Stále vzrůstající oblibu festivalu jen podtrhuje jeho multižánrové zaměření, které dává příležitost setkání kapel i jednotlivců rozdílných hudebních žánrů. Zatímco čtvrteční program festivalu bývá obvykle zaměřen na hudbu metalovou, tak během pátečního vystoupení si na své přijdou obzvláště vyznavači punkových kapel. O víkendu se žamberský areál Pod Rozálkou hemží rockovými kapelami rozmanitého zaměření. Přijeďte se přesvědčit sami, o zábavu a dobrou muziku zde jistě nebude nouze!

Festival JamRock 2018

11. JAMROCK JE PLNÝ ZAJÍMAVOSTÍ!

Největší kulturní akce nejen Pardubického kraje se blíží. Dlouhých 11 let, vždy tři dny v roce, se zde setkávají desetitisíce lidí, navazují se nová přátelství. Špičková muzika pak vytváří pojítko a společný zájem.

"Baví nás odlišnost a rozmanitost. Vzniká tady to nejcennější a to jsou dobré vztahy mezi lidmi - lidská pospolitost. JamRock je vyhlášený svojí pohodovou atmosférou a humorem, tedy tím co dnes chybí. A k tomu všemu pomáhají vystoupení desítek špičkových kapel nejen našich, ale i z USA, Británie či zbytku Evropy nebo Austrálie atd... Upřednostňujeme před velikostí jména spíše jejich zajímavost. " řekl dramaturg festivalu Libor Pavlata.

Letos zde poprvé vystoupí ikona československého pop-rocku Richard Müller (SK), po letech se vrátí Divokej Bill, Horkýže Slíže (SK), uvidíme současnou, cenami Anděl ověnčenou, skupinu Mirai nebo rockové Dymytry, Dogu, BSP či zábavné Waldagang nebo brněnské Poletíme? a desítky dalších.

Z Británie přiletí elektro-popoví Monarchy (GB), maďarská irsko-hudební vypalovačka Paddy and the Rats (HU), na které nezůstane nikdo v klidu. V jednání jsou ještě další zahraniční kapely.

Pro letošek pořadatelé zařadili standardně i velmi oblíbené interprety a skupiny jako je Vypsaná Fixa, Michal Hrůza, Žlutý Pes, Krucipüsk, Traktor, Walda Gang, ale i klasiku české punkové a rockové muziky Garage s Tony Ducháčkem či Krausberry.
Objeví se i celá řada představitelů hip-hopu a rapu jako jsou Pio Squad, ATMO Music, Idea and DJ Fatte, Rest & Dj Herby, MC Gey, atd..

Jamrock letos výrazně posílí i v mimohudební zábavě, takže zde budete moct vyzkoušet největší adrenalinovou dráhu Maaad Bounce, přes 200m dlouhou skluzavku a spousty dalších atrakcí.

Krom toho si užijete nočních diskoték a afterparty, nových barů, hospod a stánků všeho druhu.

Na své si přijdou jako každý rok i děti, bude tradičně zařazen Jamík - samostatná dětská verze Jamrocku se svým areálem i programem. Zábava i poučení ušité přímo na míru dětem. Jamík vzniká ve spolupráci s Královehradeckým krajem a odborníky ze sytému Rodinných pasů.

JamRock je festival plný zajímavé hudby a zábavy pro tisíce lidí, kteří se rádi potkávají se svými přáteli a zároveň si poslechnou svoje oblíbence i objeví nové kapely. To, ve spojení s krásnou přírodou Orlických hor a unikátní atmosféry, vytváří neopakovatelné zážitky pro všechny zúčastněné. 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

středa 29. listopad

Dnes má svátek Zina

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete