Statistika našeho portálu

  • 97 916 Akcí v kalendáři
  • 5 392 Ubytovacích zařízení
  • 24 202 Míst a památek

Festival Jičínfest

30.07.2016 Nový Jičín

 Zajímavou příležitostí pro začínající či méně známé hudební kapely na Novojičínsku je Jičínfest, který se každoročně koná v amfiteátru Skalky.Šance pro začínající kapelySmyslem festivalu je dát novým skupinám šanci zahrát si na plně technicky vybaveném pódiu, před slušně zaplněným hledištěm diváků. Jejich vzrůstající počet (přibližně 2000 lidí) svědčí o smysluplnosti festivalu a dělá tu nejlepší…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Amfiteátr Skalka
Oblast
Moravskoslezsko
Kraj
Moravskoslezský kraj
Okres
Nový Jičín
Obec
Nový Jičín

Fotogalerie k článku

 

Zajímavou příležitostí pro začínající či méně známé hudební kapely na Novojičínsku je Jičínfest, který se každoročně koná v amfiteátru Skalky.

Šance pro začínající kapely

Smyslem festivalu je dát novým skupinám šanci zahrát si na plně technicky vybaveném pódiu, před slušně zaplněným hledištěm diváků. Jejich vzrůstající počet (přibližně 2000 lidí) svědčí o smysluplnosti festivalu a dělá tu nejlepší reklamu následujícím ročníkům. Tradičním lákadlem na festival je vtipný a zábavný moderátor Milan, který patří již ke klasické "výbavě" pořadatelů.

Samotné vystupující skupiny si platí pouze vlastní cestovní náklady. Doprovodný program představují rozličné exhibiční vystoupení, malby na lidské tělo či oblíbená aplikace piercingu. Máte-li rádi neotřelou hudbu produkovanou neznámými interprety v příjemném prostředí, je Jičínfest tou ideální volbou pro červencový výlet. A pokud bydlíte v oblasti Nového Jičína a zkoušíte si privátně hrát, neváhejte, a přihlašte se na festival, organizátoři Vás jistě vstřícně přivítají!

Jičínfest 2016

Podrobný program

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 1. červenec

Dnes má svátek Jaroslava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete