Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Festival jídel - Špindlerův Mlýn

01.09.2018 Špindlerův Mlýn

Čtvrtý ročník Festivalu jídel aneb "Jak se vaří v Krkonoších" ve Špindlerově Mlýně letos připadá na první zářijovou sobotu…špindlerovské náměstí ožije a provoní krkonošské dobroty od 11:00 – 17:00 h. Kromě pohodové muziky předvede své umění skvělá kuchařka a finalistka soutěže MasterChef Česko Alice Vacíková. Pro letošní ročník si Alice připravila workshop na téma "Zdravé snídaně a…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Čtvrtý ročník Festivalu jídel aneb "Jak se vaří v Krkonoších" ve Špindlerově Mlýně letos připadá na první zářijovou sobotu…špindlerovské náměstí ožije a provoní krkonošské dobroty od 11:00 – 17:00 h. Kromě pohodové muziky předvede své umění skvělá kuchařka a finalistka soutěže MasterChef Česko Alice Vacíková. Pro letošní ročník si Alice připravila workshop na téma "Zdravé snídaně a svačinky nejenom pro děti", sendviče, tousty, pomazánky, kaše, lívance a placky, vše převážně z krkonošské kuchyně. Speciální festivalové menu můžete ochutnávat ve vybraných restauracích po celý festivalový víkend. Gurmáni a milovníci dobrého jídla, vítejte ve Špindlerově Mlýně!

Mapa

Další akce v okolí

Krkonoše Amerikou - Vrchlabí

02.08.2019 - 03.08.2019
Vrchlabí

4. SRAZ AMERICKÝCH VOZIDEL A MOTOCYKLŮ

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete