Statistika našeho portálu

  • 94 425 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Festival minipivovarů Jihlavské pivní pábení 2013

15.06.2013 Jihlava

3. ročník festivalu minipivovarů přinese tradičně skvělé pivo od sládků z malých, rukodělných pivovárků, samozřejmě večerní dobrou muziku a po celý den unikátní spojení s evropskými závody dřevorubců EUROJACK. PROGRAM:13,00 - 24,00 festival minipivovarů Jihlavské pivní pábení Ochutnávky čerstvých, nefiltrovaných a nepasterizovaných speciálů z produkce malých, českých i zahraničních, rukodělných…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

3. ročník festivalu minipivovarů přinese tradičně skvělé pivo od sládků z malých, rukodělných pivovárků, samozřejmě večerní dobrou muziku a po celý den unikátní spojení s evropskými závody dřevorubců EUROJACK.

PROGRAM:

13,00 - 24,00 festival minipivovarů Jihlavské pivní pábení Ochutnávky čerstvých, nefiltrovaných a nepasterizovaných speciálů z produkce malých, českých i zahraničních, rukodělných minipivovarů.

19,00 - 24,00 koncert
Už se pro vás připravuje parádní koncert několika kapel. Např. punková kapela AFT a jako třešinka na dortu - LAURA a její tygři.

13,00 - 18,00 závod prestižního seriálu dřevorubeckých závodů EUROJACK Eurojack je největší seriál dřevorubeckých závodů v Evropě!

V sobotu odpoledne proběhne kvalifikace, které se zúčastní zhruba třicet závodníků z 6 evropských zemí. Do nedělního závodu pak nastoupí 10 nejlepších závodníků Evropy podle průběžného pořadí a 10 nejlepších závodníků ze sobotní kvalifikace. Diváci tak budou mít v nedělním finále možnost sledovat napínavý boj 20 špičkových dřevorubců o již druhé vítězství v České republice! Tady se do toho bude řezat o 106!

 Vstupné: zdarma

Více info:
www.radnicni-jihlava.cz
Facebook: Jihlavské pivní pábení

Těšíme se na vás!

Mapa

Další akce v okolí

Slavnostní výlov Štěpnického rybník…

25.10.2020 - 31.10.2020
Telč

Srdešně Vás zveme na slavnostní vyýlov Štěpnického rybníka v Telči.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

neděle 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete