Statistika našeho portálu

  • 95 714 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Festival Neznámá země 2018 - Zlín

18.04.2018 - 27.04.2018 Zlín

Každý mladý chlapec si jistě při svých hrách a výpravách do fantazijních představ užíval roli dobrodruhů a cestovatelů, objevujících tajemná místa a svébytné kultury na odlehlých místech naší planety. Přenést se alespoň na nějaký čas do tohoto mysteriózního světa můžete i Vy, zúčastníte-li se dalšího ročníku "Festivalu Neznámá země", konaného pravidelně v dubnu v krajském městě Zlíně.Co…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Alternativa – kulturní institut
Oblast
Střední Morava
Kraj
Zlínský kraj
Okres
Zlín
Obec
Zlín

Fotogalerie k článku

Každý mladý chlapec si jistě při svých hrách a výpravách do fantazijních představ užíval roli dobrodruhů a cestovatelů, objevujících tajemná místa a svébytné kultury na odlehlých místech naší planety. Přenést se alespoň na nějaký čas do tohoto mysteriózního světa můžete i Vy, zúčastníte-li se dalšího ročníku "Festivalu Neznámá země", konaného pravidelně v dubnu v krajském městě Zlíně.

Co na akci uvidíte

Jedná se o akci zaměřenou na všechny příznivce cestování, sbližování a poznávání kultur, který má více než patnáctiletou tradici. Během týdenního programu ovládne festivalové dění celé město a Vy se můžete těšit na zajímavé besedy, autorská čtení, divadelní představení, autogramiády, projekce cestopisných dokumentů, výstavy, koncerty či semináře.

Na každý ročník jsou přizváni i čestní hosté, kteří nad ním přebírají pomyslný patronát. V minulosti se zde tak již objevili horolezec Miroslav Caban, fotograf Ladislav Kamarád, Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund či Miloslav Stingl. Na své si zkrátka přijdou všichni ti, kterým není lhostejný osud naší planety a kteří se rádi dozvídají novinky a zajímavosti z těch nejodlehlejších částí světa. Zbývá již jen dodat skutečnost, že zlínský svátek cestování se koná za významné podpory města Zlína, které dbá o originalitu a atraktivnost každého z dalších ročníků.

Festival Neznámá země 2018

Podrobný bohatý program

 

Těšíme se na vás!

 

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 26. červenec

Dnes má svátek Anna

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete