Statistika našeho portálu

  • 96 281 Akcí v kalendáři
  • 5 389 Ubytovacích zařízení
  • 24 199 Míst a památek

Festival otevřených sklepů

22.04.2017 - 23.04.2017 Mutěnice

Oblast jižní Moravy je místem zaslíbeným pro vinaře i milovníky vína, výtečné kulináře a vyznavače vinařské turistiky. Právě pro ně je organizátory pečlivě připravována akce "Festival otevřených sklepů", která probíhá průběžně po celý rok na několika místech jižní Moravy.Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy Podstatou festivalu je přehlídka známých i méně známých vinařů, kteří své pěstitelské…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Oblast jižní Moravy je místem zaslíbeným pro vinaře i milovníky vína, výtečné kulináře a vyznavače vinařské turistiky. Právě pro ně je organizátory pečlivě připravována akce "Festival otevřených sklepů", která probíhá průběžně po celý rok na několika místech jižní Moravy.

Víno a kultura ve sklepech jižní Moravy 

Podstatou festivalu je přehlídka známých i méně známých vinařů, kteří své pěstitelské úspěchy představují přímo ve vlastních sklepech a sklepních uličkách. Během jednotlivých akcí mohou zájemci navštívit festivalové dění v Mikulově, Brně, oblasti úpatí Pálavských vrchů (Bavory, Perná), Moravské Nové Vsi, Prušánkách, Hruškách, Poddvorově, Velkých Pavlovicích, Bořeticích, Kobylí, Němčičkách či Vrbici.

Kromě již tradiční ochutnávky vína máte v rámci vstupenky i možnost zakoupit jednotlivé odrůdy za zvýhodněné ceny, ochutnat delikátní gurmánská menu s místními víny, navštívit hudební doprovodné koncerty cimbálových muzik či přivézt některý z upomínkových předmětů vytvořených speciálně pro potřeby festivalu. Návštěvníci festivalu pak mají i zvýhodněné vstupné na Mikulovské hudební slavnosti. Zajímavostí posledních ročníků je Festivalová degustační akademie, v rámci níž získává návštěvník absolvující alespoň čtyři degustace pamětní certifikát. Pokud patříte mezi milovníky kvalitního vína, vydejte se alespoň jednou za rok na tento festival, který Vás naplní optimismem a dobrou náladou, jejíž část si můžete přenést i do Vašich běžných životů.  

Festival otevřených sklepů 2017

http://www.kalendarakci.atlasceska.cz/jaro-na-mutensku-festival-otevrenych-sklepu-mutenice-74662/

 

Těšíme se na vás!

 

 

 

Mapa

Další akce v okolí

Snow Film Fest 2021 v Kyjově - Kyjov

30.11.2021 - 30.11.2021
Kino Panorama

Filmový festival outdoorových filmů Snow Film Fest opět v Kyjově! Po velmi úspěšné sérii promítání, přerušenou…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 25. říjen

Dnes má svátek Beáta

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete