Statistika našeho portálu

  • 98 893 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival otevřených sklepů: Sv. Martin na Hustopečsku - Hustopeče

06.11.2021 - 07.11.2021 Hustopeče

28. Festival otevřených sklepů se vrací na Hustopečsko ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, jehož úrodné roviny patří k nejslunnějším a nejteplejším místům na Moravě. Na návštěvníky bude o víkendu 6. a 7. listopadu čekat třicítka otevřených sklepů, kde bude probíhat degustace vín.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Hustopeče, Zaječí, Přítluky, Rakvice
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Břeclav
Obec
Hustopeče

Fotogalerie k článku

28. Festival otevřených sklepů se vrací na Hustopečsko ve Velkopavlovické vinařské podoblasti, jehož úrodné roviny patří k nejslunnějším a nejteplejším místům na Moravě. Na návštěvníky bude o víkendu 6. a 7. listopadu čekat třicítka otevřených sklepů, kde bude probíhat degustace vín přímo z rukou vinařů, doprovodný kulturní program a krajové speciality.

V ceně dvoudenní vstupenky získáte degustaci všech festivalových vzorků, vstup do všech sklepů, tištěného průvodce, degustační skleničku, stylovou látkovou tašku, možnost využití festivalové autobusové dopravy a vstup na vybrané akce doprovodného programu zdarma. Začátek je v sobotu 6. listopadu, sklepy se otevřou od 10 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 15 hodin, po oba dva dny s možností nákupu vín jak u vinařů, tak i ve festivalovém e-shopu.

Registrační místo ve Společenském domě v Hustopečích bude otevřeno v pátek 5. listopadu od 17 do 20 hodin, v sobotu od 8 do 15 hodin a v neděli od 10 do 12 hodin. Kyvadlová doprava mezi obcemi po celou dobu festivalu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete