Statistika našeho portálu

  • 88 302 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 162 Míst a památek

Festival Poličské kulturní léto nastoupí na scénu animovaným trhákem Coco

29.06.2018 - 31.08.2018 Polička

Již osmým rokem se v Poličce na prázdniny usídlí multižánrový festival Poličské kulturní léto přinášející vlnu zábavy a dobrodružství pro všechny -  letní kino pod širákem, bubnování, ledovou show, tanec, cestovatelské večery, divadélka a tvořivé dílny pro děti, večery s hudbou a další zážitky. Festival zahájí v pátek 29. června letním kinem. Veselý výlet do říše mrtvých, hodování na hrobech,…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Již osmým rokem se v Poličce na prázdniny usídlí multižánrový festival Poličské kulturní léto přinášející vlnu zábavy a dobrodružství pro všechny -  letní kino pod širákem, bubnování, ledovou show, tanec, cestovatelské večery, divadélka a tvořivé dílny pro děti, večery s hudbou a další zážitky. Festival zahájí v pátek 29. června letním kinem.

Veselý výlet do říše mrtvých, hodování na hrobech, selfíčka s lebkami, ale i rodinné poselství nabídne animovaný, Oscarem oceněný hit pro děti i dospělé, který vám ukáže, že v Mexiku umí oslavovat i smrt. Filmové plátno v průběhu prázdnin nabídne také životopisná dramata (Milada, Masaryk), komedie (Dítě Bridget Jonesové, Big Lebowski), pohádky (Coco, Čertoviny), válečné (Dunkerk) či fantasy podívané (Tvář vody).

Nebude nouze o divadelní představení určená malým i velkým. "Úvodní divadlo pro děti se koná první prázdninovou neděli 1. července, kdy uvedeme známou pohádku v netradičním provedení  - Dlouhý, Široký a Bystrozraký v podání divadla JÓJO. Děti se mohou dále těšit na Africkou pohádku, O princi z knížky, Zvědavou pohádkou aj.," uvedla Alena Zavoralová, organizátorka festivalu.Dospělým divákům festival nabídne představení Cesta kolem světa v podání souboru Hysterie či Návštěvu mladé dámy v podání Divadelní školy při Divadelním spolku Tyl Polička.

Lákadlem pro hudební nadšence budou zcela jistě odpolední vystoupení s harmonikou či koncert kapely Apetit. Poličské kulturní léto nezapomíná ani na tvořivé chvilky plné relaxace a vyrábění. "Prázdninový program dětem zpestříme mnoha tvořivými dílnami. Budou se vyrábět krasohledy, zvonkohry, látkové panenky, origami, prostírání, poklady z knoflíků, tužkovníky aj.," sdělila Alena Zavoralová.

Kompletní červencový a srpnový program naleznete na webové stránce www.letopolicka.cz. Více se také dozvíte na facebookové stránce Poličské kulturní léto. Festival pořádá Centrum Bohuslava Martinů a Městská knihovna Polička ve spolupráci s MaTami z.s.

Mapa

Další akce v okolí

Festival: Lubenská křídlovka

05.07.2019 - 05.07.2019
Lubná u Poličky

Další pokračování Festivalu DH bude Lubné u Poličky na státní svátek v pátek dne 5. 7. 2019 za účasti kapel Leškovanky,…

Festival Rosnička 2019 - Svitavy

28.06.2019 - 29.06.2019
Rybník Rosnička U…

V krásné lokalitě u rybníka Rosnička ve Svitavách se uskuteční již 9. ročník multižánrového festivalu Rosnička. S

Mladějov 1915

24.08.2019 - 24.08.2019
Muzeum úzkorozchodné…

Vzpomínkové oslavy památky padlých za Světové války Mladějov-Blosdorf 1915 s bojovou ukázkou.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Soutěž s Atlasem Česka

Soutěžte s námi o luxusní ubytování v hodnotě 15.000 Kč pro dvě osoby na tři noci s plnou penzí a welness programem v překrásném rodinném Penzionu Dvorce v jižních Čechách.

Více na stránce Soutěž.

Kategorie

pondělí 17. červen

Dnes má svátek Adolf

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete