Statistika našeho portálu

  • 94 257 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Festival Radosti ze života - Kohoutov

19.08.2020 - 23.08.2020 Kohoutov

V nádherném prostředí a podporující atmosféře zažiješ dynamické, uvolňující i transformační workshopy, přednášky a cvičení, které rozšíří Tvé vnímání světa a umožní Ti jít hlouběji do sebe sama. Přijeď objevit své vnitřní dary. Záměrem festivalu je Setkání. Setkání se životem, s přáteli, se sebou, se svým srdcem i duší, v jemnosti a hloubce.

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Festival Radosti ze života

V nádherném prostředí a podporující atmosféře zažiješ dynamické, uvolňující i transformační workshopy, přednášky a cvičení, které rozšíří Tvé vnímání světa a umožní Ti jít hlouběji do sebe sama. Přijeď objevit své vnitřní dary. Záměrem festivalu je Setkání. Setkání se životem, s přáteli, se sebou, se svým srdcem i duší, v jemnosti a hloubce. Více na https://www.umenivedomehobyti.cz/festival-radosti-ze-zivota/

WORKSHOPY A PŘEDNÁŠKY

Na každý den je připravený bohatý program vedený výbornými lektory a terapeuty, kteří umí citlivě provázet během hlubokých transformačních procesů. Čekají Tě oblíbená cvičení z kurzů KvanTry, obřad potní chýše, mužské a ženské kruhy, rituály, přechod uhlíků a doprovodný program, včetně nabídky úžasných masáží a terapií.

KONCERTY

Nebude také chybět hudba, koncerty, bubnování i společné zpívání a hraní. Na festivalu vystoupí Tara s Taranem. V pátek večer budou mít na Živé vodě živý koncert pro Radost ze života. Pozvání přijali i manželé Čadovi se svojí zvukovou lázní a Davído s bubenickým workshopem.

NÁDHERNÉ PROSTŘEDÍ

Centrum Živá voda je nádherné, s láskou vybudované místo v krásné přírodě. Sama Živá voda je vědomá a jen pobyt v jejím prostoru léčí a harmonizuje na mnoha úrovních. Je plná pramínků vody, lásky a moudrosti.

SKVĚLÉ JÍDLO

Na festivalu Radosti pro nás bude vařit výborné a zdravé jídlo úžasná kuchařka Petra Slabá, kterou mnozí znají z kurzu Dotek jednoty na Živé vodě. Už teď se můžeš těšit na vegetariánské delikatesy, které vnesou radost do těla i duše.

DÁRKY, DÁREČKY A PŘEKVAPENÍ

Během festivalu budou k dispozici stánky a dárečky, co pohladí srdce i duši.

Mapa

Další akce v okolí

Noc vědců - Dvůr Králové

27.11.2020 - 27.11.2020
Dvůr Králové nad Labem

Noc vědců, akce oživující v jeden večer stovky vědeckých budov, do kterých se běžný smrtelník nedostane. Návštěvníci…

Den s Krakonošem na den sv.Václava …

28.09.2020 - 28.09.2020
Janské Lázně

Pokud přemýšlíte, kam vyrazit na svátek sv. Václava 28. září a chtěli byst dopřát dětem zajímavý zážitek v horách,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 24. září

Dnes má svátek Jaromír

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete