Statistika našeho portálu

  • 99 637 Akcí v kalendáři
  • 5 396 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival Rosnička - Svitavy

24.07.2015 - 25.07.2015 Svitavy

Špičkoví producenti, nadějní nováčci a legendy. To jsou i v letošním roce synonyma festivalu Rosnička, který se odehraje 24. a 25. července v přírodním areálu stejnojmenného rybníka na kraji Svitav. Pátý ročník akce věnované aktuálním trendům na poli elektronické hudby nabídne letos čtyřicítku vystoupení v podobě koncertů, live actů a dj setů.Programu vévodí české formace Midi Lidi a WWW, veterán…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Svitavy, areál rybníku Rosnička
Oblast
Severovýchod
Kraj
Pardubický kraj
Okres
Svitavy
Obec
Svitavy

Fotogalerie k článku

Špičkoví producenti, nadějní nováčci a legendy. To jsou i v letošním roce synonyma festivalu Rosnička, který se odehraje 24. a 25. července v přírodním areálu stejnojmenného rybníka na kraji Svitav. Pátý ročník akce věnované aktuálním trendům na poli elektronické hudby nabídne letos čtyřicítku vystoupení v podobě koncertů, live actů a dj setů.

Programu vévodí české formace Midi Lidi a WWW, veterán slovenské rap scény Vec, polský Dreadsquad a progresivní drum and bassový producent Current Value z Německa.

Undregroundovou českou produkci na Rosničce zastoupí Tom Holič v doprovodu živých bicích, brněnský HRTL s live improvizací z modulárních syntetizátorů, které sám vyrábí, držitel Anděla za rok 2014 Subject Lost, nadějný A-Cray nebo temné duo Binar, spojované s posvátnou party Polygon.

Místo konání, stejně jako postavení dvou festivalových podií, zůstává totožné jako v loňském roce. Na pláži u rybníka najdete stánky s jídlem, velký pivní stan a klubové podium zaměřené téměř výhradně na DJ - ská vystoupení, zadní část areálu tradičně zaplní velké koncertní podium.

Novinkou a současně i dalším lákadlem pro návštěvu letošního ročníku budou videoprojekce o které se postará renomované uskupení Lunchmeat, známé také díky pop-up clubu Neone. Projekční plátna najdete na obou podiích a obraz vám bude během víkendu servírovat pět různých VJ-ů.

Velmi nás těší i vstřícný postoj místního rybářského spolku, který nám pro účely festivalu i letos zapůjčí svůj areál situovaný na druhém břehu rybníka. Zde opět vyroste stanové městečko s občerstvením v režii rybářské chaty Rosnička.

Vstupné

na celý festival je jednotné a činí 100 Kč, stejnou cenu zaplatíte i za stan ve stanovém městečku. Festival proběhne pod záštitou starosty města Svitavy Davida Šimka, za podpory SKS Svitavy a SPORTES Svitavy.

 

Těšíme se na vás!

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 31. březen

Dnes má svátek Kvido

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete