Statistika našeho portálu

  • 94 287 Akcí v kalendáři
  • 5 384 Ubytovacích zařízení
  • 24 186 Míst a památek

Festival: Stop Zevling - Praha

14.09.2019 Praha

Je to tady ! 13. ročník kulturně-sportovního festivalu Stop Zevling se nezadržitelně blíží a s ním bohatý, pestrý program pro všechny věkové kategorie. Sport Jam nabídne sportovní turnaje ve fotbale, nohejbale, ping-pongu, streetballu. Zahrát si u nás můžete také tradiční skandinávské hry jako Kubb, Mölkky nebo Spin Ladder.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Areál ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8 a Bryksova 1002, Černý Most
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Letošní novinkou bude dětská olympiáda a nábor do florbalového týmu Prague Tigers. Pro (nejen) malé fotbalové fanoušky bude k dispozici Fotbalová akademie Praha, která odehraje přátelské utkání a poradí jak začít trénovat a kam se lze přihlásit a začít svou vysněnou fotbalovou kariéru.

Svou sílu a vytrvalost si budeš moci vyzkoušet na Iron Man soutěži a Decathlon Černý Most pro tebe připravuje svou zónu, kde si vyzkoušíš různé sporty a vybavení. Pokud hledáš brigádu nebo práci, tak ti na místě poradí jak u nich začít. Sportovní částí bude provázet Inge z Hor a Djs ADZi a Probe.

Street Jam odstartuje od 10:00 hodin charitativním během po Černém Mostě. Výtěžek ze startovného půjde na podporu nemocných cystickou fibrózou. V Plechárně Černý Most jsme připravili interaktivní zónu, kde se odehraje turnaj ve stolním fotbálku, najdeš tu deskové nebo arcade hry a pro děti zde bude workshop ve stavění Lego kostiček. Skatepark tradičně obsadí BMX rideři a rozjedou svou dechberoucí jízdu. Určitě nevynechej a hned vedle nich Graffiti Jam by Grafficon pod nimiž zdi ožívají ! Na místo činu se po kratší odmlce vrací Black Bridge Car fest a věříme, že to přitáhne všechny milovníky aut. Sraz tuningových aut, veteránů a filmových aut opět na Stop Zevling.

Přes den se budeš moci občerstvit v Gastro Zóně, kde si vybere jak vegan, tak masu libující gurmán. Pestré a lahodné menu obstarají Vegangrill, Pirohárna, Boss Burgers, Café Bike a Cukrárna Havana.

Městečko volnočasových aktivit nabídne přehlídku neziskových organizací a volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu. Tak třeba: ukázka Taekwon-Do a karate, klasické a latinskoamerické tance z dílny Astra Praha, divadelní pohádka pro děti Karla Zimy a Jarmila Škvrny a mnoho dalšího.

Na festivale bude mít své místo i Coca Cola HBC, která bude prezentovat projekt To dáš! Cílem projektu je podpořit mladé znevýhodněné lidi a to formou zábavných tréninků a motivačních workshopů. Coca Cola HBC tu bude mít vlastní stan, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.

K dispozici bude právnička a pomůže zodpovědět praktické dotazy (každý jednou bude řešit nájemní smlouvu a tak, že ?). Pokud se chceš osobnostně rozvíjet, tak na tu správnou cestu tě navede kouč z české asociace koučů.

Hudební část otevře ve 16:00 hodin moderátorka a zpěvačka Emma Smetana a poté převezme štafetu indie-popová skupina Nano, hodně moc doporučujeme ! Pro fanoušky drum and bass a elektronické hudby mají speciální set připraveni zahraniční Transmitter.

S blížícím se večerem budeme přitvrzovat a nastoupí diktát od Dvojlitrboyzz a taky grimeová lahůdka v podobě společné show Smack One, White Russian a Huclberry. Stop Zevling je festival podporující lidi v jejich aktivním životě a rozvoji. Cílem je každý rok vyhlásit STOP ZEVLINGu. Zastáváme názor, že sport, kultura a činnosti, které pomáhají dané lokalitě, v níž žijí, je to, co naši společnost posune dál.

Další akce v okolí

Prague mussel week - Praha

21.09.2020 - 27.09.2020
Praha

Ve dnech 21. až 27. září Česko opět zaplaví moře chutí. Nejen do hlavního města se ve svém druhém ročníku vrátí úspěšný…

Výstava: 5. setkání - Praha

24.09.2020 - 28.09.2020
Praha

Již jen do pondělí 28. září (včetně) se koná výstava 5. setkání v Galerii ve věži Novoměstské radnice

Interaktivní muzeum pravěku Trilopa…

25.09.2020 - 29.09.2020
Praha

V Triloparku nás čeká jedinečná cesta do dob, kdy na našem území bylo moře osídlené různými - a často celkem hrůznými -…

Zábava pro děti v Muzeu čokolády Ch…

25.09.2020 - 29.09.2020
Celetná 15, Praha

Chocotopia jsou 3 patra plná zábavy, zážitků a čokolády pro celou rodinu rovnou u Staroměstského náměstí na adrese…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 27. září

Dnes má svátek Jonáš

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete