Statistika našeho portálu

  • 98 926 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Festival vína VOC Znojmo

08.05.2018 Znojmo

Během druhého květnového svátku (8. května)  si v malebném městě Znojmě můžete vychutnat jedinečnou gastronomickou akci "Festival vína", která propojuje bohatý kulturní program s řízenými degustacemi toho nejlepšího vína Znojemské vinařské podoblasti.Slavnostní uvedení znojemského vína na trhKromě lahodného požitku pro Vaše chuťové buňky z ochutnávky lahodného vína na Vás čeká i degustace…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Znojmo, Horní náměstí
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Znojmo
Obec
Znojmo

Fotogalerie k článku

Během druhého květnového svátku (8. května)  si v malebném městě Znojmě můžete vychutnat jedinečnou gastronomickou akci "Festival vína", která propojuje bohatý kulturní program s řízenými degustacemi toho nejlepšího vína Znojemské vinařské podoblasti.

Slavnostní uvedení znojemského vína na trh

Kromě lahodného požitku pro Vaše chuťové buňky z ochutnávky lahodného vína na Vás čeká i degustace gastronomických specialit předních znojemských restaurací a hotelů. K tomu všemu se na Horním náměstí připojuje i vhodně zvolený hudební program, během nějž vystoupí pozvaní hudebníci rozličných žánrů. Stoupající oblibu festivalu potvrzuje i nárůst zúčastněných návštěvníků, který v minulých ročnících přesáhl hranici tří tisíc.

Pro všechny je připravena i ochutnávka speciálního pohořeleckého kapra, upravovaného na různé způsoby. Rodiče sem mohou přijít i se svými potomky, pro které je připraven zajímavý program v dětském koutku s dozorem. Navíc můžete vyhrát i zajímavé ceny v tradiční tombole. Umíte si snad představit lépe strávený den než ten osvěžený kvalitním vínem, delikátními pokrmy, svižnou hudbou a možností taneční realizace?

Festival vína 2018

V rámci festivalu se jako každoročně představí nově certifikovaná vína VOC Znojmo (vína originální certifikace). I v tomto roce na vás čeká od 10.00 do 20.30 hod. bohatý program.  

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete