Statistika našeho portálu

  • 96 778 Akcí v kalendáři
  • 5 390 Ubytovacích zařízení
  • 24 198 Míst a památek

Filmová soutěž - Jeseník

12.12.2012 - 30.04.2013 Jeseník

JESENÍK POŘÁDÁ VELKOU FILMOVOU SOUTĚŽ!Jesenická radnice společně s Priessnitzovými léčebnými lázněmi a.s. na zimní sezónu přichází se zajímavou soutěží "Objevte zimní Jeseník, město v srdci zimní přírody." Cílem soutěže je natočit poutavý videoklip o městě Jeseníku, který by ukázal, že i v zimě Jeseník nabízí pro turisty mnoho zajímavého. Soutěž je určena pro všechny bez rozdílu věku. A ceny jsou…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Jeseník
Oblast
Střední Morava
Kraj
Olomoucký kraj
Okres
Jeseník
Obec
Jeseník

Fotogalerie k článku

JESENÍK POŘÁDÁ VELKOU FILMOVOU SOUTĚŽ!

Jesenická radnice společně s Priessnitzovými léčebnými lázněmi a.s. na zimní sezónu přichází se zajímavou soutěží "Objevte zimní Jeseník, město v srdci zimní přírody." Cílem soutěže je natočit poutavý videoklip o městě Jeseníku, který by ukázal, že i v zimě Jeseník nabízí pro turisty mnoho zajímavého. Soutěž je určena pro všechny bez rozdílu věku. A ceny jsou více než lákavé.

Město Jeseník leží v severní části Olomouckého kraje na pomezí Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku. Jako lázeňské město láká návštěvníky a turisty především v létě. V jeho okolí se nachází bezpočet pramenů, které daly vzniknout prvnímu vodoléčebnému ústavu na světě. Působivá je historie těžby zlatonosných rud, jesenických čarodějnických procesů, nebo prosperujícího 19. století, úchvatné jsou jesenické báje a pověsti. V zimě se většina návštěvníků soustředí na okolní lyžařská střediska, ačkoliv i v tomto období má Jeseník co nabídnout. Ukázat světu jedinečnost zimního Jeseníku a možnosti vyžití nejen pro lyžaře z okolních svahů mají právě za úkol videospoty a jejich tvůrci.

Soutěž je určena všem kreativcům, kteří si rozumí s kamerou a baví je realizovat neotřelé nápady. Na sběr dostačujícího množství materiálu a tvorbu spotu mají soutěžící celou zimní sezónu. Uzávěrka soutěže 30. dubna 2013.

A o co se hraje? První cenou je 10 000 Kč, druhá a třetí cena jsou poukázky na služby v Priessnitzových lázních v hodnotě pěti a tří tisíc korun. Přihlášené spoty budou soutěžit také o cenu za nejsledovanější videospot, jehož tvůrce získá 3 333 litrů vody na rok zdarma.

 

Mapa

Další akce v okolí

Hypnotizér v Jeseníku - Jeseník

03.02.2022 - 03.02.2022
28. října 880/16, 79001…

Přijďte se uvolnit a prožít si něco velice výjimečného na interaktivní přednášku, kterou pořádají Městská kulturní…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

čtvrtek 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete