Statistika našeho portálu

  • 94 580 Akcí v kalendáři
  • 5 386 Ubytovacích zařízení
  • 24 188 Míst a památek

Floristický kurz dvoudenní - akreditace MŠMT - Praha

20.10.2012 - 21.10.2012 Praha

Tento víkendový kurz je určen začátečníkům, ideálně učitelům, kteří chtějí floristiku začlenit do výuky či kroužků (být pedagogem ovšem není podmínka!). Kurz je akreditován Ministerstvem školství, po skončení semináře účastníci dotávají certifikát s celostátní platností.V kurzu se seznámíte se současnou floristikou, se základy estetiky, teoreticky i prakticky si vyzkoušíme různé floristické…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Praha
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Tento víkendový kurz je určen začátečníkům, ideálně učitelům, kteří chtějí floristiku začlenit do výuky či kroužků (být pedagogem ovšem není podmínka!). Kurz je akreditován Ministerstvem školství, po skončení semináře účastníci dotávají certifikát s celostátní platností.

V kurzu se seznámíte se současnou floristikou, se základy estetiky, teoreticky i prakticky si vyzkoušíme různé floristické techniky a styly. Povíme si jak pečovat o řezané květiny, věnovat se budeme také tematické floristice (svatební, pohřební...) a také sezónní floristice (adventní, velikonoční apod.).

První den se věnujeme zejména aranžování nádob, v praxi si také dvě aranže (jednostranné a na stůl) vyzkoušíte. Druhý den si v praxi vyzkoušíte kytice na výšku a dokulata a také sušinovou aranži či věnec. Vámi zhotovené aranže a kytice si odnášíte domů. Přesný rozpis kurzu Vám rádi pošleme.

Kurz se koná v maximálním počtu 15-ti osob. Po skončení kurzu získáváte certifikát a 10% slevu na další kurz. Po celou dobu semináře jsou k dispozici tuzemské i zahraniční floristické časopisy a knihy, nealko nápoje, potřebné nářadí a samozřejmě čerstvé květiny. Cena zahrnuje floristická skripta, květiny a floristické pomůcky potřebných ke zhotovení květinových aranžmá, kytic atd., které si účastníci odnášejí domů.

Cena: 2 530 Kč

Další akce v okolí

Online Rozsvícení vánočního stromu …

06.12.2020 - 06.12.2020
Praha

Zahajme Vánoce v Dolních Kounicích.

Online: Koncert Netichá noc, Tomáš …

18.12.2020 - 20.12.2020

Od 18. do 20. prosince 2020 budou moci diváci shlédnout na oficiálním webu herce a zpěváka Tomáše Vaňka (známého z…

Grand Veteran - Praha

24.04.2021 - 24.04.2021
Psychiatrická lečebna…

Srdečně Vás zveme na jedinečnou akci všech klubů historických vozidel v ČR Grand Veteran. Na jednom místě se veřejnosti…

Pražské folklorní dny - Praha

22.07.2021 - 25.07.2021
Praha

15. ročník tradičního folklorního festivalu, který je největší lidovou taneční akcí ve střední Evropě.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

sobota 5. prosinec

Dnes má svátek Jitka

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete