Statistika našeho portálu

  • 90 584 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 171 Míst a památek

Food Truck Festival

11.10.2019 Brno-město

Burgery, hranolky, wafle, maso, vege+vegan dobroty – to všechno na čtyřech kolečkách s jednou stříškou na cestě do města. Když nemůže hlad za restaurací, restaurace přijede ve foodtrucku a s hladem si to jednou provždy vyřídí.

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Galerie Vaňkovka
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Brno-město

Slavnost jídla se bude podobně jako minulé ročníky odehrávat na prostranství vedle nákupní galerie. "Burger Festival vnímáme už několikátý rok jako vítané zpestření víkendových nákupů našich zákazníků. Vedle nakupování tak mají skvělou možnost se kvalitně občerstvit i pobavit," řekl ředitel Galerie Vaňkovka Brno Jan Borůvka. Obliba této akce v blízkosti nákupní galerie je přitom obrovská. "Naposledy ji navštívilo 25 tisíc lidí. Věříme, že bychom toto číslo tentokrát mohli překonat," doplnil Borůvka.

Akce však není určena pouze milovníkům masa. Na své si přijdou díky pestré nabídce i ti, kteří upřednostňují jiné suroviny. "Návštěvníci budou moci ochutnat jak tradiční burgery, tak i vegetariánské, veganské či bezlepkové. Opravdoví gurmáni pak mohou zkusit exotické burgery, například japonské nebo indické. Bude skutečně z čeho vybírat," podotkl Bedřich Snášel, organizátor festivalu.

Stejně jako vloni, i letos budou mít návštěvníci možnost účastnit se celé řady soutěží před i během samotné akce. Tou zřejmě nejsledovanější bude anketa o nejlepší burger, ve které se mezi sebou utkají ti nejzvučnější zástupci z celého Česka.

Zajímavý bude také doprovodný program. "Návštěvníci se mohou těšit i na soutěž o burgery zdarma, moderovaný program či doprovodnou hudební produkci. K dispozici pro ně zároveň bude 600 míst k sezení," sdělil Jan Borůvka. Kromě burgerů budou na místě k dostání alkoholické i nealkoholické nápoje a doplňkový sortiment, například belgické hranolky, vafle či zmrzlina.

Burger Street Festival vyniká nejen mezi akcemi, které se věnují jídlu. Svou návštěvností se řadí v České republice k největším festivalům vůbec. Ročně se ho zúčastní po celé zemi na 300 000 lidí. Po Mladé Boleslavi, Bratislavě a Ostravě je brněnská Galerie Vaňkovka další zastávkou, kde se letos tato street food událost koná.

Vstup na akci je zdarma.

Mapa

Další akce v okolí

Tematická prohlídka Funkcionalismus…

20.10.2019 - 20.10.2019
nám. Svobody, Brno

Brno je proslulé svými funkcionalistickými stavbami. Pojďte si prohlédnout alespoň některé z nich – někdejší Moravskou…

Drakiáda na Kraví hoře - Brno

20.10.2019 - 20.10.2019
Brno

Přijďte si s námi užít odpoledne na Kraví hoře, kdy bude nebe plné draků!

Psychologie masových vrahů - Brno I.

22.10.2019 - 22.10.2019
Kino Scala

Pokračování úspěšné přednáškové tour Andreje Drbohlava – autora knižních bestsellerů o temnotě lidské duše, tentokrát…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 20. říjen

Dnes má svátek Vendelín

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete