Statistika našeho portálu

  • 89 985 Akcí v kalendáři
  • 5 378 Ubytovacích zařízení
  • 24 168 Míst a památek

Fotbalová abeceda - Praha

05.09.2012 - 11.09.2012 Praha

Přijďte si hrát na Tempo! FC Tempo Praha, fotbalový klub ze Lhotky, pořádá ve dnech 5. a 11. září 2012, vždy od 16.00 hodin, již desátý ročník akce nazvané Fotbalová abeceda.Je určena pro kluky a děvčata od čtyř do dvanácti let, tedy včetně těch úplně nejmenších sportovců. A je úplně jedno, jestli již fotbal v některém klubu hrají, nebo zda naopak teprve přemýšlejí, zda by se fotbalový míč mohl…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
hřiště FC Tempo Praha v ulici Ve Lhotce
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Přijďte si hrát na Tempo! FC Tempo Praha, fotbalový klub ze Lhotky, pořádá ve dnech 5. a 11. září 2012, vždy od 16.00 hodin, již desátý ročník akce nazvané Fotbalová abeceda.

Je určena pro kluky a děvčata od čtyř do dvanácti let, tedy včetně těch úplně nejmenších sportovců. A je úplně jedno, jestli již fotbal v některém klubu hrají, nebo zda naopak teprve přemýšlejí, zda by se fotbalový míč mohl stát jejich novým kamarádem. Nebo přemýšlejí o tom, kde správné kamarády najít. Jedinou podmínkou je, aby se ve sportovním oblečení dostavili na hřiště FC Tempo Praha v ulici Ve Lhotce a měli chuť sportovat.

Všichni příchozí se budou moci v rámci Fotbalové abecedy seznámit s prostředím v FC Tempo Praha i s jeho trenéry. Jak se říká, za zkoušku nikdo nic nedá. A navíc může dostat. Jako obvykle budou pro všechny účastníky připraveny sladkosti a drobné věcné ceny. Akce navíc slouží i jako nábor pro ty děti, kterým by dvě odpoledne nestačila a chtěly se zapojit do pravidelné sportovní přípravy. V příjemném prostředí sportovního areálu u Lhoteckého lesa mají totiž velkou šanci začít hrát skutečné fotbalové zápasy. Zatímco děti předškolního věku mohou navštěvovat velmi oblíbenou Fotbalovou školku, která se po celý rok koná dvakrát týdně, na jejich o trochu větší kamarády čeká hned pět týmů přípravek, které Tempo v nadcházející sezoně vysílá do pražských fotbalových soutěží.

Bližší informace o Fotbalové abecedě 2012 i činnosti FC Tempo Praha můžete získat na www.fctempo.cz nebo na tel. 606 855 136, 603 860 444.

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Cevro Institut Open Air - Praha

14.09.2019 - 15.09.2019
Ostrov Štvanice 38,…

Přijďte si užít dva dny plné florbalu, který v režii domácích FbŠ Bohemians ovládne centrální tenisový kurt pražské…

ČEZ Riverside Boulder Contest - Pra…

14.09.2019 - 15.09.2019
Kayak Beach Bar

Unikátní koncept lezeckých závodů na plovoucím pontonu v centru města na pražské náplavce na hladině Vltavy.

Vinobraní na Pražském hradě - Praha

14.09.2019 - 15.09.2019
Královská zahrada…

Návštěvníci se mohou těšit na čerstvou hroznovou šťávu právě vylisovanou na replice historického ručního lisu,…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 15. září

Dnes má svátek Jolana

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete