Statistika našeho portálu

  • 99 299 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

Zámek Slavkov u Brna

06.06.2013 - 07.07.2013 Slavkov u Brna

Zámek Slavkov – Austerlitz si pro své návštěvníky na měsíc červen připravil výstavu abstraktních fotografií Aleny Šindarové s poezií Zdeňka Janase s názvem Mezi nebem a zemí, která započne ve čtvrtek 6. června 2013 v prostorách galerie v přízemí.Fotoobrazy Aleny Šindarové jsou někdy mylně považovány za malbu či grafiku. Autorka však dokáže vidět objektivem fotoaparátu, co na první pohled zůstává…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Zámek Slavkov u Brna
Oblast
Jihovýchod
Kraj
Jihomoravský kraj
Okres
Vyškov
Obec
Slavkov u Brna

Fotogalerie k článku

Zámek Slavkov – Austerlitz si pro své návštěvníky na měsíc červen připravil výstavu abstraktních fotografií Aleny Šindarové s poezií Zdeňka Janase s názvem Mezi nebem a zemí, která započne ve čtvrtek 6. června 2013 v prostorách galerie v přízemí.

Fotoobrazy Aleny Šindarové jsou někdy mylně považovány za malbu či grafiku. Autorka však dokáže vidět objektivem fotoaparátu, co na první pohled zůstává lidem utajeno – nádhernou skladbu struktury povrchu nejrůznějších materiálů, hru světla a stínů, skryté tajemné symboly, a to v těch nejobyčejnějších a nejnezajímavějších předmětech každodenní potřeby. Nutno podotknout, že pro konečnou podobu fotografií nepoužívá žádné efekty Photoshopu.  PC používá pouze pro úpravu velkého formátu a signování.

Přijměte pozvání, poněkud netradičně, na zakončenou výstavy, která proběhne v sobotu 6. července 2013 od 15 hodin. Slavnostní zakončenou příjemně doplní hudební vystoupení Hudců z Kyjova a verše, které přednese oblíbený herec Josef Somr.

Srdečně Vás tímto zveme na nádhernou výstavu plnou veršů a fantazie, která bude k vidění od 6. 6. do 7. 7. 2013 souběžně s provozem zámku.  

Informace o vstupném

zde

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Mapa

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 6. únor

Dnes má svátek Vanda

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete