Statistika našeho portálu

  • 100 270 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 209 Míst a památek

Fresh festival - Praha

06.06.2015 - 07.06.2015 Praha

Apetit Festival přichází do Prahy pod novým názvem FRESH Festival. Nabídne i hadí masoApetit Festival je teď FRESH! Tak zní letošní motto oblíbeného kulinářského festivalu, který v Praze poprvé přinese možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen z hlavního města. Oficiálním spolupořadatelem akce se od letošního roku stala televize Prima, a tak se původní název Apetit Festival změnil podle…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Apetit Festival přichází do Prahy pod novým názvem FRESH Festival. Nabídne i hadí maso

Apetit Festival je teď FRESH! Tak zní letošní motto oblíbeného kulinářského festivalu, který v Praze poprvé přinese možnost ochutnat skvělou gastronomii nejen z hlavního města. Oficiálním spolupořadatelem akce se od letošního roku stala televize Prima, a tak se původní název Apetit Festival změnil podle kulinářské značky televize na FRESH Festival. V Praze se velká kulinářská show odehraje od soboty 6. do neděle 7. června 2015, hlavní program se uskuteční v Letenských sadech na Letné.

FRESH Festival letos slibuje jedinečné gastronomické zážitky a také celou řadu osobností spojených se špičkovým jídlem. Přijďte se podívat na skvělé kuchařské show a naučte se vařit s nejlepšími kuchaři České republiky, kteří přímo z pódia budou vést kulinářské workshopy. V Praze své umění ukáže ´zlý šéf´ Zdeněk Pohlreich, slovenský kuchařský mág, který mimo jiné působil jako zástupce šéfkuchaře v restauraci Jamieho Olivera, Marcel Ihnačák nebo Jiří Štift, vyhlášený šéfkuchař známý z televizní soutěže MasterChef. Chybět nebude ani Roman Paulus, Ivan Vodochodský, Riccardo Lucque či expert na molekulární kuchyni a extrémní catering Petr Koukolíček.
Tím výčet známých tváří nekončí. FRESH Festival bude mít i druhé pódium, na kterém se v metropoli představí také Veronika Koko Kokešová, Karolína z TV Prima, Markéta Hrubešová, Petr Havlíček a Petr Ocknecht, který bude vařit z hmyzu. Chybět zde nebude ani Zdeněk Pohlreich a Marcel Ihnačák. Pro čtyři vybrané návštěvníky budou připravené plně vybavené kuchyně, ingredience, nádobí a vše potřebné… Pod vedením známých osobností budou pokrmy vařit naživo společně s ním.
Součástí festivalu je soutěž o titul restaurace FRESH Festivalu, které se zúčastní 20 TOP restaurací hlavního města se svým soutěžním degustačním menu. Přímo na festivalu pak návštěvníci ochutnají některé opravdu mimořádné pokrmy. Avantgardní kuchař Petr Koukolíček zde bude mít hned dvě restaurace.
V jedné z nich se budou podávat extrémní pochutiny – krajta královská, krokodýl, žáby, maso ze zebry. Druhá pak představí molekulární gastronomii. V dalším stánku u Petra Ocknechta se hosté zakousnou do specialit z hmyzu, Veronika KOKO Kokešová ve spolupráci s restaurací Tamarind Tree představí svoje chilli menu.
Soutěže o pivo FRESH Festivalu se zúčastní dvě desítky pivovarů a minipivovarů. Chuťové buňky milovníků vína zase uspokojí desítka vinařství.

V sobotu 6. června bude program probíhat od 10 do 21 hodin a v neděli 7. června od 10 do 18:00 hodin (vstupné po oba dny je 100,-Kč).

 

Těšíme se na vás!

Další akce v okolí

Světloplašný koncert – Bezoch a Zoc…

09.06.2023 - 09.06.2023
SmetanaQ Gallery…

V rámci prvního „Světloplašného koncertu“ s názvem „Bezoch a Zochut“ vystoupí Ondřej Smeykal na didgeridoo a gong a…

Branický knižní malotrh 2023 - Praha

10.06.2023 - 10.06.2023
Praha

Nezapomeňte si sobotu 10. června 2023 zarezervovat v kalendáři pro ten nejlepší knižní zážitek!

Maker Faire - Praha

10.06.2023 - 11.06.2023
Výstaviště Praha…

Celosvětová přehlídka kreativity, tvořivosti a inovací přichází i do Prahy! Vyzkoušejte, poznejte a osahejte si…

Pivo na Náplavce 2023 - Praha

16.06.2023 - 17.06.2023
Rašínovo nábřeží

Pivo na Náplavce – oblíbený degustační festival zlatavého moku se v letošním roce bude konat 16. a 17. června na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pátek 9. červen

Dnes má svátek Stanislava

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete