Statistika našeho portálu

  • 98 901 Akcí v kalendáři
  • 5 393 Ubytovacích zařízení
  • 24 208 Míst a památek

GALERIE/CZD: Design Menu #7

28.05.2013 Praha

Už vám opět vyhládlo? Dobrá zpráva. Příští týden, výjimečně v úterý, pro vás vaříme a diskutujeme na témata z oblastí grafického designu a architektury, které překračují hranice. Vařečkou míchají studia The Rodina a Chybik+Kristof Associated Architects. /neformální diskuzní večeře/ Kdy: úterý 28.5.2013, 18:30 – 20:30 hod Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1 Vstupné: 250 Kč /večeře a veškeré…

Adresa a kontaktní informace

Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Už vám opět vyhládlo? Dobrá zpráva. Příští týden, výjimečně v úterý, pro vás vaříme a diskutujeme na témata z oblastí grafického designu a architektury, které překračují hranice. Vařečkou míchají studia The Rodina a Chybik+Kristof Associated Architects.
/neformální diskuzní večeře/

 

Kdy: úterý 28.5.2013, 18:30 – 20:30 hod
Kde: GALERIE/CZD, Vojtěšská 3, Praha 1
Vstupné: 250 Kč /večeře a veškeré nápoje zahrnuty v ceně/

::

Opět pro Vás pořádáme společně s našimi partnery, kteří s chutí vaří i denně pracují, diskuzní večeři pod názvem Design Menu. Vedle pohoštění budete mít na odchodu vedle plného břicha i hlavu nadívanou inspirací. Vedle jídla servírujeme design novinky a trendy, které se v poslední době v designu upekly.

The Rodina je grafické studio, které miluje kombinaci postmoderních a postkonceptuálních žánrů, ale nejen to. The Rodina je též Tereza Rullerová a Vítek Musil, kteří v současné době patří mezi špičky českého VJingu. Spolupracovali mimo jiné s kapelou MIDI LIDI, Ventolinem nebo Monikou Načevou. Jejich rukopis se právě teď nejvýrazněji promítá na obálkách publikací nakladatelství MOX NOX. Spolupracují se zahraničními umělci a často k nám zvou významné světové grafiky, se kterými diskutují a pracují na vlastních workshopech. Jaký je jejich záměr? A co by rádi vychytali na českém grafickém designu?

Představí se i absolventi Fakulty architektury VUT v Brně, Ondřej Chybík a Michal Krištof. Ondřej nasbíral zkušenosti na studiích v Rakousku a působil ve vídeňském ateliéru PPAG.
Michal pro změnu studoval v Bruselu a Belgii a působil v Bjarke Ingels Group v dánské Kodani, až se nakonec sešli ve vlastním brněnském studiu. Jak se pracuje na projektech pro Čínu, USA, skandinávské země v porovnání s Českou republikou? Proč se nakonec rozhodli vrátit zpět do Čech? Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá. Těšíme se v úterý večer.

Kontakty
The Rodina
http://www.therodina.com/

Chybik+Kristof Associated Architects
http://www.chybik-kristof.com/

Podporuje IKEA

Událost je určena pro každého, koho zajímá design, zákulisí práce na uměleckých školách a v ateliérech a pro všechny fanoušky dobrého jídla!

Další akce v okolí

Adventní tvoření - Praha

04.12.2022 - 04.12.2022
Kavárna InKafe…

Zveme vás do kavárny InKafe na vánoční tvoření pro děti i dospělé. Budeme vyrábět adventní věnce, svícny na stoly a…

Mikulášská zábava - Praha

04.12.2022 - 04.12.2022
Manifesto Market Anděl

Přijďte si užít nedělní Mikulášskou pohodu s rodinou v Manifesto Anděl!

Dny otevřených dveří Gardners - Pra…

01.12.2022 - 02.12.2022
Showroom a výdejna…

Dny otevřených dveří našeho skleníku jsou tu! Nakupte dárky přímo v našem showroomu se svařákem v ruce!

Mikuláš a předvánoční tvoření - Pra…

03.12.2022 - 04.12.2022
OC Šestka

Krátké a leckdy chmurné dny vybízejí buď se zachumlat pod peřinu, nebo zajít někam do tepla za zábavou. V Obchodním…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete