Statistika našeho portálu

  • 94 439 Akcí v kalendáři
  • 5 385 Ubytovacích zařízení
  • 24 187 Míst a památek

Lucerna Music Bar - 80's

18.12.2012 Praha

Chcete se v předvánočním shonu trochu odreagovat, skvěle se pobavit a ještě si třeba odnést krásný dárek? Pak neváhejte a přijďte 18.12.2012 ve 20.00 hod. do pražského LUCERNA MUSIC BARU. Gipsy.cz vás osloví svým temperamentem, ale i krásnými baladami ať vám je 15 nebo 60. Čeká vás výjimečný hudební zážitek, můžete si zatančit nebo jen tak posedět, i když to vám asi nedá ;-) Určitě vás potěší…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Lucerna Music Bar - 80's
Oblast
Praha
Kraj
Praha
Okres
Praha
Obec
Praha

Fotogalerie k článku

Chcete se v předvánočním shonu trochu odreagovat, skvěle se pobavit a ještě si třeba odnést krásný dárek? Pak neváhejte a přijďte 18.12.2012 ve 20.00 hod. do pražského LUCERNA MUSIC BARU. Gipsy.cz vás osloví svým temperamentem, ale i krásnými baladami ať vám je 15 nebo 60.

Čeká vás výjimečný hudební zážitek, můžete si zatančit nebo jen tak posedět, i když to vám asi nedá ;-) Určitě vás potěší také "vánoční cena" vstupenky, která je navíc slosovatelná o stylové ceny - kšiltovky NEW ERA nebo oblečení značky ECKO.

Na koncertě zazní to nejlepší z dosavadního repertoáru Gipsy.cz, ale můžete se těšit i na ochutnávku z chystaného alba "New", které vyjde příští rok. "Chceme náš vánoční koncert udělat opravdu výjimečný, lidé na něm uslyší písničky, které ještě nikde jinde nezazněly, " řekl Radek Banga - leader skupiny. Název chystaného alba není náhodný, skupina totiž už necelý rok vystupuje v nové sestavě. Uslyšíte jednoho z nejlepších českých basistů Tomáše Baroše, na housle Jiřího Žigmunda - evropskou špičku známou také z Wihanova Kvarteta. Na akordeon hraje nejmladší člen skupiny - mimořádně talentovaný Jan Březina.

A jakou vánoční nadílku si Gipsy.cz pro své fanoušky připravili? "Vánoce jsou přece také o dárkách, takže budeme mít tombolu o několik hodnotných poukazů na kšiltovky NEW ERA a oblečení ECKO. Rozhodli jsme se také udělat velice příznivé ceny vstupenek", prozradila manažerka kapely.

Vstupenky

si můžete koupit přes Ticket stream nebo LUCERNA MUSIC BAR.

 

Těšíme se na vaši návštěvu.

Další akce v okolí

Online párty: Lockdown all night li…

30.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Při nouzovém stavu jsme pro vás připravili all night online párty

Online Nouvelle Prague - Praha

31.10.2020 - 31.10.2020
Praha

Osmý ročník mezinárodní hudební konference.

Online festival romského divadla Ro…

01.11.2020 - 03.11.2020
online - Facebook,…

Od neděle 1. listopadu jsme si pro vás připravili mezinárodní-mini-online festival romského divadla ROMA HEROES. Budete…

Gregoriánská opera The mirror of en…

02.11.2020 - 02.11.2020
Praha

"THE MIRROR OF ENIGMA" GREGORIAN OPERA. KSANA & ENCHANTED VOICES poprvé v ČR Tajemný středověk, doba kontrastů a…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Karanténa s Atlasem Česka

Prohlédněte si aktuální nabídku online akcí, které je možné v období celostátní karantény kvůli Koronaviru sledovat zdarma z pohodlí vašeho domova.

Více Kalendáři akcí v rubrice Online.

Kategorie

čtvrtek 29. říjen

Dnes má svátek Silvie

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete