Statistika našeho portálu

  • 91 970 Akcí v kalendáři
  • 5 383 Ubytovacích zařízení
  • 24 179 Míst a památek

Gothic Theatre Most I. - Městské divadlo

06.10.2012 Most

GOTHIC THEATRE MOST I. Legendární XIII. Století, Carpatia Castle a Rock – balet v mystických show magických proměn, rozezní temnou rockovou zpovědí divadelní sál Městského divadla v Mostě. Dne 6.10.2012 vystoupí v Mosteckém divadle hlavního sálu průkopníci a legenda gotického roku v Čechách skupina XIII. STOLETÍ v čele se zpěvákem, textařem a spisovatelem Petrem Štěpánem a…

Loading...

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské divadlo v Mostě
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Most
Obec
Most

Fotogalerie k článku

GOTHIC THEATRE MOST I.

Legendární XIII. Století, Carpatia Castle a Rock – balet v mystických show magických proměn, rozezní temnou rockovou zpovědí divadelní sál Městského divadla v Mostě.

Dne 6.10.2012 vystoupí v Mosteckém divadle hlavního sálu průkopníci a legenda gotického roku v Čechách skupina XIII. STOLETÍ v čele se zpěvákem, textařem a spisovatelem Petrem Štěpánem a mostecká formace gotického rocku skupina CARPATIA CASTLE za doprovodu legendární taneční skupiny ROCKBALET MOST. Koncert nabízí divákům skvělou podívanou na velkolepou gotickou show. Exkluzivitu celé akce zajišťuje atmosféra a především perfektní akustika Mosteckého divadla, ve kterém se podobná akce v dějinách divadla pořádá vůbec poprvé. Zvuk a osvětlení celého koncertu zastřešuje pan Martin Veselý, ředitel Žateckého divadla, pořadatel Dočesné Žatec. Kapacita sálu divadla je 500 míst k sezení. Během výměny účinkujících kapel bude 30 minutová technická přestávka, kde budou mít diváci možnost občerstvení v divadelní kantýně, anebo v prostorách foyer zakoupit propagační materiály účinkujících kapel (trička, knihy a CD). Představení začíná v 19:00 úvodním slovem R.X Tháma (Bratrstvo Luny).

Jelikož je kapacita limitována počtem sedadel, doporučujeme zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu 190Kč na pokladně MDM nebo online na www.divadlo-most.cz . Pro přespolní jsme dle dohody (info"zavináč"carpatiacastle.cz, tel.: 777 789 009, Facebook - Carpatia Castle) ochotni provést registraci sedadel a po obdržení platby na účet vstupenky vyzvednout.

Mapa

Další akce v okolí

Festival amatérského divadla NaNeči…

06.02.2020 - 09.02.2020
Most

Přehlídka inspirativních divadelních představení (např. souboru F. X. Kalby, odnože libereckého divadla F. X. Šaldy). V…

Staročeský ples - Most

15.02.2020 - 15.02.2020
Hotel Cascade, Radniční…

Těšit se můžete na bohatý program včetně kapely Elán Revival, tombolu, speciality staročeské kuchyně a rožněné sele a…

Dětský karneval - Most

19.02.2020 - 19.02.2020
Mateřské centrum Duhová…

Barevné karnevalové dovádění pro děti, masky vítány!

Masopust - Most

25.02.2020 - 25.02.2020
1. náměstí, Most

Průvod masopustních masek a zábavný program v centru města Mostu.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

pondělí 20. leden

Dnes má svátek Ilona

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete

Loading...