Statistika našeho portálu

  • 89 049 Akcí v kalendáři
  • 5 377 Ubytovacích zařízení
  • 24 163 Míst a památek

Gothic Theatre Most I. - Městské divadlo

06.10.2012 Městské divadlo v Mostě

GOTHIC THEATRE MOST I. Legendární XIII. Století, Carpatia Castle a Rock – balet v mystických show magických proměn, rozezní temnou rockovou zpovědí divadelní sál Městského divadla v Mostě. Dne 6.10.2012 vystoupí v Mosteckém divadle hlavního sálu průkopníci a legenda gotického roku v Čechách skupina XIII. STOLETÍ v čele se zpěvákem, textařem a spisovatelem Petrem Štěpánem a…

Adresa a kontaktní informace

Adresa:
Městské divadlo v Mostě
Oblast
Severozápad
Kraj
Ústecký kraj
Okres
Most
Obec
Most

Fotogalerie k článku

GOTHIC THEATRE MOST I.

Legendární XIII. Století, Carpatia Castle a Rock – balet v mystických show magických proměn, rozezní temnou rockovou zpovědí divadelní sál Městského divadla v Mostě.

Dne 6.10.2012 vystoupí v Mosteckém divadle hlavního sálu průkopníci a legenda gotického roku v Čechách skupina XIII. STOLETÍ v čele se zpěvákem, textařem a spisovatelem Petrem Štěpánem a mostecká formace gotického rocku skupina CARPATIA CASTLE za doprovodu legendární taneční skupiny ROCKBALET MOST. Koncert nabízí divákům skvělou podívanou na velkolepou gotickou show. Exkluzivitu celé akce zajišťuje atmosféra a především perfektní akustika Mosteckého divadla, ve kterém se podobná akce v dějinách divadla pořádá vůbec poprvé. Zvuk a osvětlení celého koncertu zastřešuje pan Martin Veselý, ředitel Žateckého divadla, pořadatel Dočesné Žatec. Kapacita sálu divadla je 500 míst k sezení. Během výměny účinkujících kapel bude 30 minutová technická přestávka, kde budou mít diváci možnost občerstvení v divadelní kantýně, anebo v prostorách foyer zakoupit propagační materiály účinkujících kapel (trička, knihy a CD). Představení začíná v 19:00 úvodním slovem R.X Tháma (Bratrstvo Luny).

Jelikož je kapacita limitována počtem sedadel, doporučujeme zakoupit vstupenky za zvýhodněnou cenu 190Kč na pokladně MDM nebo online na www.divadlo-most.cz . Pro přespolní jsme dle dohody (info"zavináč"carpatiacastle.cz, tel.: 777 789 009, Facebook - Carpatia Castle) ochotni provést registraci sedadel a po obdržení platby na účet vstupenky vyzvednout.

Mapa

Další akce v okolí

NN Night Run 2019 - Most

10.08.2019 - 10.08.2019
1.náměstí v Mostu

NN NIGHT RUN MOST je tradiční zážitkovou událostí. Zážitkový běh, který se uskuteční v centru Mostu a jeho okolí. Start…

Hudební festival Folkový Most - Most

17.08.2019 - 17.08.2019
Areál Benedikt, Most

Vystoupí legendy českého folku: Kamelot, Tomáš Linka a Přímá linka, Spirituál kvintet, František Nedvěd. Vstup zdarma!

LifeInLine Tour - Most

01.09.2019 - 01.09.2019
Most

Příští, již 6. ročník závodů MOST42INLINE.

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Kategorie

neděle 21. červenec

Dnes má svátek Vítězslav

Aktuálně z Atlasu Česka

Předpověď počasí pro ČR

Počasí v České republice dnes
Počasí v České republice zítra
Počasí v České republice pozítří
Počasí v České republice popozítří

Na Atlase Česka dále najdete