Statistika našeho portálu

  • 86 151 Akcí v kalendáři
  • 5 370 Ubytovacích zařízení
  • 24 154 Míst a památek

Grand Prix RACIO - Břeclav

16.09.2018 Břeclav

Cyklistický závod Grand Prix RACIO Břeclav se koná už po deváté. Tento oblíbený městský závod startuje 16. 9. 2018 v 11 hodin z ulice Jana Palacha v Břeclavi. Závodníci vyrazí z parkoviště u České spořitelny, kde je zároveň i cíl. Návštěvníci se mohou těšit jak na klasický cyklistický závod, tak i na netradiční štafetu. Startovné je stejně jako v přechozích ročnících pro všechny soutěžící…

Adresa a kontaktní informace

Fotogalerie k článku

Cyklistický závod Grand Prix RACIO Břeclav se koná už po deváté. Tento oblíbený městský závod startuje 16. 9. 2018 v 11 hodin z ulice Jana Palacha v Břeclavi. Závodníci vyrazí z parkoviště u České spořitelny, kde je zároveň i cíl. Návštěvníci se mohou těšit jak na klasický cyklistický závod, tak i na netradiční štafetu. Startovné je stejně jako v přechozích ročnících pro všechny soutěžící zdarma.

Závody začnou v 11 hodin, kdy odstartuje kategorie nejmladších dětí, a to dívek i kluků do 10 let. Děti mají také možnost přihlásit se do veselé dětské štafety, kde součet jejich věku nesmí přesáhnout 30 let. Členem dětského týmu ale musí být i jeden dospělý, který odstartuje závod nafouknutím balónku. Klání pak bude pokračovat závody mladších a starších žáků a žákyň. Poté bude následovat kategorie kadetek a kadetů.

Od 14 hodin se budou konat rozjížďky dětských štafet. Po nich vyrazí štafetové sestavy mužů a týmy žen a juniorek. Místo štafetového kolíku si však tým předává přední kolo. Letos poprvé mohou závodníci použít rychloupínací páku, což je novinka, kterou soutěžící jistě ocení.

Nakonec vyjedou v 16 hodin obě hlavní mužské kategorie společně s juniory, na které čeká dlouhých 40 kol na okruhu. Po celou dobu bude pro závodníky i fanoušky k dispozici připravený doprovodný program včetně ochutnávek RACIO produktů.

Přihlášky k registraci může každý zájemce donést do závodní kanceláře, která bude v den konání otevřena od 9 hodin na místě startu závodu. Možnost registrace pak končí vždy 30 minut před startem konkrétní kategorie. Pilipčinec dodává, že se všichni účastníci se mohou těšit na hodnotné ceny či finanční odměnu.

 

Mapa

Další akce v okolí

Fašanková obchůzka - Mikulov

09.03.2019 - 09.03.2019
Mikulov

Fašank se v Mikulově slaví v sobotu 9. března masopustním rejem, který začne v 9.30 na Náměstí. Letos je to již 30.…

Slavnosti města Mikulova

17.05.2019 - 19.05.2019
Mikulov

Velkolepá kulturní akce, kde se představuje historický i současný Mikulov. Slavnosti stojí za pozornost milovníkům…

T-Mobile Olympijský běh - Velké Bíl…

19.06.2019 - 19.06.2019
Velké Bílovice

Jak jinak oslavit Olympijský den než pohybem? Vyberte si jeden z 80 závodů po celé České republice, postavte se na…

Související kategorie

« zpět na seznam položek

Sdílet

Na Atlase Česka dále najdete